Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Remigijui Daškevičiui-Remiui – dar vienas išbandymas: prieš šventes nukritęs nuo laiptų susilaužė koją

Gruodžio mėnuo Remigijui Daškevičiui-Remiui buvo kupinas išbandymų, o gruodžio 13-toji tikra nesėkmių diena. Leisdamas laiką su draugais pirtyje jis paslydo nuo slidžių laiptų ir susilaužė koją. Vos prieš kelias dienas jam buvo atlikta operacija, tačiau grupės „Flying Saucer Gang“ narys atostogauti nežada.
„Radistai & Friends Arena Show" akimirka
„Radistai & Friends Arena Show" akimirka / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Meschino patvirtino – ji draugauja su OG Version: jis nebėra grupės „Flying Saucer Gang“ narys

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Meschino – atvirai apie kilusį skandalą: „Kalbos apie išdavystę nėra tiesa“

Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose gerbėjai spėliojo, kas nutiko žinomam atlikėjui Remiui, kai į sceną per „Radistų“ šou jis lipo su gipsuota koja. Tiesa, net ir tada tryško energija bei šoko su ramentais.

Netrūko ir pokštaujančių, kad galbūt tai pasirodymo dalis, tačiau tiesa pasirodė kiek liūdnesnė.

15min atlikėjas papasakojo, kad prieš kelias savaites su draugais buvo pirtyje, kurioje paslydęs nuo slidžių laiptų stipriai susitrenkė koją. Iš pradžių vaikinas manė, kad tai tik sumušimas, tačiau per kelias dienas koja labai ištino, teko skubiai kreiptis į medikus.

Deja, nuvykus į ligoninę, gydytojų prognozės nedžiugino. Padarę rentgeno nuotrauką, jie pamatė stiprų kojos lūžį ir liepė kuo greičiau atlikti operaciją.

„Turėjau šiek tiek palaukti, kol praeis tinimas, pasibaigs koncertai, tada gydytojai atliko operaciją. Dabar kojoje turiu 8 varžtus ir metalinę plokštelę“, – sakė Remis.

Anot atlikėjo, viskas pavyko sėkmingai, jam buvo suteikta vietinė nejautra, po operacijos, kuri buvo atlikta gruodžio 27, nekilo jokių komplikacijų.

„Gipsas dabar jau nuimtas, jį pakeitė į longetę, kurią nešiosiu 6 savaites. Kol kas teks koncertuoti su ramentais“, – pasakojo R.Daškevičius.

Ir nors dabar longetė kartais trukdo scenoje atiduoti visas jėgas, Remis sako, kad jo pareiga yra nekreipti dėmesio į sunkumus. Koncertuose jis stengiasi užburti publiką, nepaisant jo fizinės ar psichologinės būklės.

„Visiems žmonėms, kurie nusipirko bilietus, ketinu duoti tai, ko jie nusipelnė“, – kalbėjo „Flying Saucer Gang“ narys.

Netrukus prasidės jo grupės koncertai, kuriuose tikėtina, kad vaikinas pasirodys dar su longete ir ramentais, tačiau, anot jo, gerbėjams tikrai nėra ko nerimauti.

„Kol kas niekas nenukentėjo, mes turėjome puikų pasirodymą Kaune, prieš tai Tauragėje. Abu pasirodymai buvo atlikti kaip galima geriausiai“, – sakė Remis.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Remigijus Daškevičius
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Remigijus Daškevičius

Anksčiau atlikėjas pasakojo neturėjęs panašių traumų ir juokėsi, kad tai buvo nauja patirtis. Ir nors netikėjo 13 dienos prietarais, dabar penktadieniais elgsis kur kas atsargiau.

„Niekada netikėjau šiuo prietaru, dabar jau tikėsiu ir į pirtį penktadienį, 13 dieną, daugiau neisiu“, – juokėsi Remis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius