Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Renata Norvilė išvadino Rūtą Ščiogolevaitę pilka pele

Muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ grįžta į eterį jau rugsėjo 27 dieną. Atsinaujinęs projektas šiemet žada dar daugiau aistrų, meilės muzikai ir, žinoma, humoro. Jau pirmojoje laidoje dvi „Lietuvos balso“ blondinės – Rūta Ščiogolevaitė ir Renata Norvilė – kibs viena kitai į atlapus dėl talentingo jaunuolio nerinkdamos žodžių.
Renata Norvilė ir Rūta Ščiogolevaitė
Renata Norvilė ir Rūta Ščiogolevaitė / LNK nuotr.

Marijampoliečiui atsisuko net trys mokytojų kėdės – Donato, Rūtos ir Deivio su Renata. Po pasirodymo užvirė kova – kurią gi komandą pasirinks dalyvis. Ilgai nelaukusi R. Norvilė pripuolė prie žavaus vaikino ir ėmė raginti pasirinkti jų komandą.

R. Ščiogolevaitė pasipiktino drastišku kolegės elgesiu , tačiau atkaklioji Renata atkirto: „Išjunkit tą pilką pelę. Tu ką manai, kad esi geresnė? Manai, tavo kojytės gražesnės už mano?“

Nors žodžio kišenėje neieškanti Rūta atšovė kolegei, R. Norvilė toliau koketiškai tęsė provokaciją: „Ateik iš kitos pusės, pažiūrėsim, kas spaudžia smarkiau“, – šypsojosi R. Norvilė.

Ar scenos diva nepabūgs avantiūros? Kurią gi mokytoją pasirinks vaikinas? O gal tyliai sėdėjusį Donatą? Visa tai sužinosite jau rugsėjo 27 d. 19.30 val. per LNK!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius