Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 06 30, 07:41

Reperio Sezzy žmona Paula Poderytė laukiasi antros atžalos: surengė dvigubą šventę

Proginių drabužių kūrėja Paula Poderytė (28) ir reperis Sezeras Saylikas-Sezzy (38) ilgąjį Joninių savaitgalį sukvietė artimuosius ir bičiulius į savo naujus namus. Proga buvo dviguba. Kaip rašo žurnalas „Žmonės“, pora surengė įkurtuves naujuose namuose ir būsimo kūdikio lyties atskleidimo šventę.
Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa
Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa / Luko Balandžio nuotr.

„Žinia, kad laukiamės antro vaikelio, mums buvo didelė staigmena. Neplanavome, kad jis į mūsų šeimą ateis taip greitai“, – žurnalui „Žmonės“ prisipažįsta Paula Poderytė.

Melsvų dūmų kamuoliai ir konfeti pranešė, kad dvejų metų dukrą Alisą auginančiai porai gims sūnus!

Luko Balandžio nuotr./Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa
Luko Balandžio nuotr./Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa
Luko Balandžio nuotr./Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa
Luko Balandžio nuotr./Sezzy ir Paula Poderytė su dukra Alisa

„Kai laukiausi pirmos atžalos, su vyru ilgai tikėjome, kad bus berniukas. Tada nuojauta apgavo, gal todėl dabar į mūsų šeimą berniukas taip greitai ir beldžiasi. Dabar ir Alisa vis kartojo „brolis, brolis“. Smagu, kad per Kalėdas dar sykį tapsime tėvais“, – žurnalui „Žmonės“ pasakoja Paula.

Fotogalerija:

Žmonės.lt primena, kad muzikantas Sezeras Saylikas, geriau žinomas DJ Sezzy sceniniu vardu, savo mylimąją, drabužių kūrėją Paulą Poderytę vedė 2019 metų liepą Turkijoje. 2020 metų vasarį porai gimė dukra Alisa.

„Tai patys geriausi metai mano gyvenime. Atradau tiek meilės ir stiprybės savyje. Manau, kiekviena neseniai tapusi mama išgyvena šiuos potyrius“, – portalui Žmonės.lt sakė P.Poderytė, kai dukrelei suėjo vieneri.

Paula tuomet atskleidė, kad su Alisa tėvai kalba dviem kalbomis, mama – lietuviškai, o tėtis – turkiškai.

Sezzy su Paula Poderyte viešumoje pirmą kartą pasirodė 2017-aisias. P.Poderytė yra įkūrusi savo prekės ženklą „Paula Poderyte“. Siuvinėjimas, dekoravimas – jos kūrybos ženklas. Paula išgarsėjo po TV laidos „Vilnius gyvai“ – ji laimėjo stilistų kovą, kelerius metus dirbo proginių ir vestuvių suknelių mados namuose.

Naujausiame žurnale „Žmonės“ taip pat skaitykite:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką