Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 05, 09:28

Rezonansinė vaikžudės A.Bružaitės istorija prasideda iš naujo

Prasidėjus Naujiems metams, prokurorai verčia naują broliukų Tomo ir Manto Jonaičių bylos puslapį. Bylos, kuri laikyta baigta.
Alma Bružaitė (Jonaitienė)
Alma Bružaitė (Jonaitienė) / Rolando Parafinavičiaus/Scanpix nuotr.

Bylos, kurioje tašką padėjo ir Apeliacinis bei Aukščiausiasis teismai, o vaikžude įvardyta ir iki gyvos galvos įkalinta berniukų motina Alma Bružaitė nebuvo išteisinta, praneša LNK.

Tačiau ar gali būti, kad sūnus visgi pasmaugė ne ji? Ar gali būti, kad A. Bružaitė, prisipažindama kalta, prisiėmė kito žmogaus padarytą nusikaltimą? Juk taip ir liko neatskleistas motyvas, dėl ko motina galėjo žudyti savo pačios pagimdytus vaikus...

Galbūt didžiąją paslaptį kalinė būtų saugojusi dar ne vienerius metus. Jei ne pasimatymas su Regina – ta pačia moterimi, kurią Alma vadina mama. Ta pačia, kuri ėmėsi globoti visuomenės atstumtąją, kai nuo jos nusisuko net šeima.

Vos viena detalė, apie kurią susitikimo metu prasitars kalinė, atmerks akis ne tik Reginai ir pasimatyme dalyvavusiam jos vyrui, bet ir prokurorams. Kalėdinė pasmerktosios išpažintis artimiausiais tapusiems žmonėms panaikins visas abejones, išsklaidys visus neaiškumus dėl vaikžudystės motyvų ir atsakys į klausimą, kodėl Alma iki šiol tylėjo.

Generalinės prokuratūros pareigūnai patvirtins – po Aukščiausiojo teismo nuosprendžio byla iš naujo atverčiama itin retai. Naujai paaiškėjusios aplinkybės turi būti ypač svarbios.

Kas tai – mėginimas griebtis dar vieno šiaudo ar pagaliau imanti aiškėti tikroji tiesa? Rezonansinė istorija prasideda iš naujo.

Išskirtinis „Abipus sienos“ tyrimas – pirmąjį metų trečiadienį, 19.40 val. per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką