2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Rimanto Kaukėno labdaros fondas sukvietė žinomus žmones tarti „Ačiū“ drąsiems vaikams

Užutrakio dvaras vėlyvą šeštadienio popietę spindėjo laime. Didingoje aplinkoje krepšininkas Rimantas Kaukėnas surengė labdaringą renginį „Laimės Akimirkos“, kuriame nuoširdų „Ačiū“ tarė mažiesiems didvyriams – vaikams, kurie nepasiduoda gyvenimo mestiems iššūkiams. Padėkoti jiems už ryžtą ir švytinčias akis atvyko 300 garbingų svečių.
Labdaros renginio svečiai
Kšištofas Lavrinovičius su šeima, Indrė Morkūnienė ir Rimantas Kaukėnas, Darjušas Lavrinovičius su žmona / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Greta didingo Galvės ežero įsikūrusio Užutrakio dvaro susirinko apie 300 svečių: žymūs sportininkai pramogų pasaulio, verslo ir politikos atstovai kartu su šeimomis.

Savo dėmesį vaikams skyrė krepšininkai Donatas Motiejūnas, Aurelijus Žukauskas, krepšinio treneris Dainius Adomaitis, olimpietė Eglė Balčiūnaitė, verslininkai Dainius Matijošaitis ir Danielius Bunkus, ir kiti bendruomenės nariai.

Visus juos šį vakarą suvienijo vienas tikslas – padėkoti pavydėtina drąsa spinduliuojantiems mažiesiems, tarti jiems stiprų „Ačiū“.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Rimantas Kaukėnas su šeima
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Rimantas Kaukėnas su šeima
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Viktorija Siegel ir Diana Dargienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Viktorija Siegel ir Diana Dargienė

Labdaringo aukciono metu svečiai galėjo įsigyti Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų unikalią atributiką bei vertingus meno kūrinius. Visos aukos skirtos ne vienerius metus gyvuojančiam krepšininko Rimanto Kaukėno labdaros fondui.

Renginį patikėta vesti žavingajai Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei, kuri dėkojo ne tik gausiai susirinkusiems svečiams, bet ir renginio kaltininkams – vaikams, kurie vakaro metu spindėjo tyrą vidinį grožį. O jų drąsos ir stiprybės galėtų pavydėti dažnas suaugusysis.

O saulės palydėtuvės vyks skambant Kauno simfoninio orkestro, Eugenijaus Chrebtovo, Pauliaus Bagdanavičiaus, Rūtos Ščiogolevaitės ir kitų atlikėjų kūrybai.

Daugiau renginio akimirkų – galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Ligą įveikusios mergaitės su garsiomis moterimis žengė podiumu: modelius lydėjo ovacijos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką