Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 07, 12:22

Ritos Miliūtės feisbuke įžeista Donata Gutauskienė-Laisva: „Ji kursto patyčias“

Laidos „24 valandos“ žurnalistė Donata Gutauskienė-Laisva pasipiktinusi: ją įžeidė internete pasirodęs žurnalistės Ritos Miliūtės komentaras, esą Laisva nesupranta žurnalistikos ir su tokiu žmogumi R.Miliūtė net nenorėtų susipažinti.
Donata Gutauskienė-Laisva ir Rita Miliūtė
Donata Gutauskienė-Laisva ir Rita Miliūtė / Asmeninė nuotr.
​​​G. Adinavičiūtės/15min nuotr./Rita Miliūtė
G. Adinavičiūtės/15min nuotr./Rita Miliūtė

R.Miliūtė savo feisbuko paskyroje pasidalijo laidos „Bus visko“ vaizdo įrašu, kuriame D.Gutauskienė kalba apie žurnalistę patirtį, kai teko kalbinti Viktorą Uspaskichą.

R.Miliūtė šį interviu pašiepė ir teigė, kad nenorėtų susipažinti su tokiu žmogumi, kaip Laisva.

„Kaip kas žurnalistiką supranta. „Įsijungi pokvailės mygtuką ir lakstai su mikrofonu ir visokiais nesąmoningais klausimais, supranti, nu žinai, supranti“. Neklauskit, nepažįstu ir ne, susipažinti kažkodėl nenoriu“, – socialiniame tinkle rašė R.Miliūtė.

15min D.Gutauskienė-Laisva sakė, kad ją nemaloniai nustebino toks Ritos Miliūtės poelgis.

„Ne pirmą dieną gyvenu apkalbose – esu daugiau mažiau žinomas žmogus, todėl įpratusi esu. Bet mane įžeidė ir ši situacija sukėlė didelę nuostabą. Ritą Miliūtę laikiau rimta, solidžia moterimi ir niekada nebūčiau pagalvojusi, kad ji skirtų savo brangų laiką, ieškodama laidos ištraukos. Laida išėjo prieš kokius 3-4 mėnesius. Ji gaišo laiką ieškodama, kirpdama epizodą...“, – stebėjosi D.Gutauskienė-Laisva.

LNK nuotr./Donata Gutauskienė-Laisva
LNK nuotr./Donata Gutauskienė-Laisva

Laisva teigė, kad tokiu būdu R.Miliūtė skatina patyčias.

„Nuomonė išreikšta gali būti, bet man, kaip asmeniui, buvo skirta labai daug dėmesio – esu nustebusi. Esu nusivylusi, kad ji kursto patyčias. Perskaičiau ir kitų komentarus, yra ir garsių žmonių, kurie negražiai kalba. Iš jų parašymų suprantu, kad esu neprotinga ir neišsilavinusi, bet kad jau jos leisis iki to „mano lygio“, esu šokiruota.

Aš noriu pabrėžti, kad tų žurnalistinių sričių yra labai daug ir įvairių. Vieni sėdi ir kalba apie politiką ir visuomenės įvykius, o kiti, kaip aš, dirba geltonojoje pusėje – kalbina žmones kitu kampu, pajuokaudami. Niekada nesigilinau į rimtąsias problemas ir puses. Žinojau, kokį darbą dirbu ir man tai visuomet patiko ir tiko“, – 15min pasakojo D.Gutauskienė-Laisva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką