Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys – apie situacijas, kuriose geriau su jais nesiginčyti

Sudalyvavusi pirmojoje LNK humoro laidoje „Su cinkeliu“ kulinarė Beata Nicholson neslėpė savo susižavėjimo ne tik laidos idėja bei vedėju Mantu Stonkumi – moteris komplimentų negailėjo ir savo komandos kapitonams, radistams Rolandui Mackevičiui ir Jonui Nainiui. „Iš naujo dar kartą įsimylėjau radistus – šie vaikinai yra puikūs šoumenai, buvome puiki komanda“, – džiaugėsi žavioji B.Nicholson.
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys / LNK nuotr.

Savo komandas į pergalę abu vyrai laidoje veda kiekvieną trečiadienio vakarą. Niekam nebekyla klausimų, kodėl jie dirba kartu, kai kitai komandai vadovauja vienintelė Asta Baukutė – visa Lietuva jau įprato radistus matyti dirbančius kaip vieną. Vis dėlto nuolat gerą nuotaiką spinduliuojantys R.Mackevičius ir J.Nainys neslepia, kad jų darbe taip pat pasitaiko sunkių periodų.

„Taip, kiekviena normali pora patiria sunkumų, mes ne išimtis, – nusijuokia R. Mackevičius. – Žinoma, būna, kad darbo klausimais mūsų nuomonės išsiskiria. Tada Joną išmuša dėmės, mane apima baisus stresas, ir abu pykstamės iki pamėlynavimo... Yra buvę ir tokių atvejų, kai net ir po didelių ginčų nė kiek nepalengvėja, išsiskiriame tik dar labiau pasunkėjusia galva. Dažniausiai tai pasitaiko prieš didžiuosius renginius, kuriuos organizuojame, tarkime, mūsų festivalį vasarą“, – neslėpė R.Mackevičius.

Vis dėlto net ir aršiai savo nuomonę ginantys radistai sugeba viską išspręsti taikiai. „Tiesą sakant, galiausiai abu net ir į tokius apsižodžiavimus žiūrime teigiamai, nes būtent ginčuose gimsta tiesa. Svarbiausia – nelįsti prie Jono tada, kai jis alkanas, o prie manęs – kai esu neišsimiegojęs, tada komplimentų iš mūsų neišgirs niekas“, – nusijuokė vyras.

Pasirodo, net ir kelionių ar gastrolių metu buvimas kartu radistams neprailgsta. „Būtent mašina ir yra ta vieta, kur gimė geriausios mūsų idėjos, nauji radijo sezonai, albumas, bei planas, kaip išleisti ir nemokamai išdalinti 15 tūkst. jo kopijų“, – atskleidė R.Mackevičius.

Radistas ragina televizijos žiūrovus nepraleisti ir šio vakaro laidos „Su cinkeliu“, kurioje jis ir J. Nainys dar kartą įrodys, kokie yra artimi. „Čia juk ta laida, kur dariau Jonui giluminį prostatos masažą, buvo labai smagu, šito tikrai negalima praleisti!“, – pratrūko kvatoti komandos kapitonas, kuris šį vakarą pergalės sieks kartu su Livija Gradauskiene ir Mantu Katleriu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Humoristas Mantas Katleris prisipažino turįs „degrado laipsnį“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius