Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Rolando Mackevičiaus laidoje Justinas Jarutis įskaudino Merūną: „Jaučiuosi sužalotas“

„Ką pagalvojo Afrikos vaikai, kai su UNICEF misija pas juos lankėsi Merūnas? Štai kur dingo visas mūsų maistas“, – tėškė Justinas Jarutis. „Justino Jaručio nosis tokia didelė, kad greitu metu atsiskirs ir įkurs savo grupę“, be to, „Justinas su skrybėle atrodo kaip jaunas Klarkas iš „Baliaus“, – atsilygino Merūnas.
Laidoje „Be bajerio“ susitiko Justinas Jarutis ir Merūnas Vitulskis
Laidoje „Be bajerio“ susitiko Justinas Jarutis ir Merūnas Vitulskis / LNK nuotr.

Tokius nejuokingus bajerius žiūrovai nuo šiol girdės naujoje Rolando Mackevičiaus prodiusuojamoje laidoje „Be bajerio“, kurią rodys LNK interneto televizija. „Šioje laidoje neišgirsite nei vieno gero bajerio. Juoktis čia draudžiama. Be to, įspėjame, kad laidos turiniu nesiekiame nieko įžeisti ar pasityčioti“, – už akių konfliktui užbėgo Rolandas Mackevičius.

Tačiau po pirmosios dvikovos jau įvyko tikra drama. „Po šios laidos jaučiuosi sužalotas, eisiu gydytis“, – prisipažino Merūnas, bajerių ringe susikovęs su Justinu Jaručiu.

„Galiu tau duoti savo psichologės telefoną?“, – pasiūlė Justinas.

Kas nutiko tarp garsių vyrų? „Tiesa ta, į laidą atėję draugai ne visada iš jos išeis draugais“, – konstatavo Rolandas Mackevičius.

Nauja lnk.lt laida vyksta linksmų varžybų principu, kai vienas kitą kalbina du pašnekovai. Tikslas – nejuokingais bajeriais priversti juoktis iki ašarų savo oponentą. Dvikova „Be bajerio” trunka 3 raundus pavadinimais „Mediniai“, „Bajeriai į temą“ ir „Pačirškinam“, o kiekvieno jų metu dalyviai renka taškus.

Abi pusės mėtosi mediniais apie save ir kitus, drąsiai roastina savo kolegą bei uždavinėja klausimus – mįsles, kurių absurdiški atsakymai priverčia krizenti ne tik laidos herojus, bet ir visą kūrybinę grupę už kadro! Jei nusijuokia priešininkas, tu gauni tašką, jei nusijuoki pats – gauna tašką priešininkas. Laidos gale laimi daugiausiai taškų surinkęs juoko kovotojas.

„Laidoje nebus korektiškų cenzūrų, uždraustų temų ar jau kažkur girdėtų gyvenimo istorijų. Čia neišgirsite feikinių plojimų, bus tik tikri, iš už kadro! Kamera suksis visada, todėl perfilmuotų dublių čia taip pat nerasite, viskas bus tikra ir juokinga, kad nejuokinga“, – sako idėjos autorius, teisėjas ir laidos prodiuseris Rolandas Mackevičius.

Be Rolando Mackevičiaus, „Be bajerio“ kuria Anthony Kisliak, Airidas Jankus ir Arnas Zdanovičius.

Naujoje laidoje laukia šios dvikovos: Mantas Stonkus – prieš Gelminę Glemžaitę. Iglė Bernotaitytė – prieš Tadą Juodsnukį. DJ Jovani – prieš Leoną Somovą, Jessica Shy – prieš Augustę Nombeko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką