15min be reklamos
2022 12 07, 14:39

„Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas atskleidė, iš kur atsirado jo slapyvardis Fara

Legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara papasakojo ne vieną įdomų faktą apie save.
Aleksandras Ivanauskas-Fara
Aleksandras Ivanauskas-Fara / Kristinos Kučinskaitės nuotr.

Laidoje „Šeškinės 20“ Aleksandras Ivanauskas atskleidė, kad slapyvardis Fara jį lydi nuo pat ankstyvos vaikystės. Atlikėjas sako gerai neatsimenąs, iš kur jis kilo.

„Atsakysiu trumpai ir aiškiai: nežinau. Tai turbūt įvyko, kai buvau dar mokykloje, pradinėse klasėse. Mano veidas iš visų išsiskyrė savo dydžiu, turbūt dėl to mano klasiokai ir vėliau mano tėvai taip pradėjo mane vadinti“, – atskleidė A.Ivanauskas-Fara.

Aleksandras Ivanauskas-Fara laidoje „Sveikas rytojus“
Aleksandras Ivanauskas-Fara laidoje „Sveikas rytojus“

Prieš maždaug 50 metų į rankas gitarą pasiėmęs atlikėjas ir beveik prieš 40 metų pradėjęs karjerą grupėje, Aleksandras prisipažino, kad pagrindiniu vokalistu grupėje tapo visiškai atsitiktinai.

„Nebuvau pagrindinis grupės dainininkas, tiesiog vėliau taip susiklostė, kad nebebuvo kam dainuoti, reikėjo man. Nėra nieko pastovesnio už laikiną. Juk net krepšinyje pats geriausias treneris nebūtinai turėjo būti geriausias krepšininkas“, – pasakojo Aleksandras Ivanauskas-Fara.

„Yra daug krepšinio trenerių, kurie iš pradžių buvo tik asistentai. Pavyzdžiui, atleidžia pagrindinį ir laikinai jį pavaduoja asistentas, kuriam puikiai sekasi ir jo karjera prasideda kaip vyriausiojo trenerio“, – kalbėjo Darjušas Lavrinovičius.

„Jei mus su Džiugu atleistų, jums abiem, broliai, geriau sektųsi“, – laidoje juokavo G.Savickas.

„Ne, Giedriau, čia ne šitas variantas, abu galite būti ramūs. Bet neatsipalaiduokite“, – šypsenos neslėpė broliai Lavrinovičiai.

Laidoje taip pat svečiavosi ir atlikėja Jessica Shy, kuri šiuo metu ruošiasi savo didžiausiam karjeros koncertui bei ekvadorietis Fabian Sanchez su širdies drauge rumune Andra Folea, kurie laidos metu ragavo jiems neįprastus patiekalus.

Visa tai – šį trečiadienio vakarą, 20 val., Giedriaus ir Džiugo šou „Šeškinės 20“, tik per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką