Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 14:26

Rožinę suknelę per savo vestuves vilkėjusi Gabrielė Dorn: „Reikia nebijoti savęs“

„Kiekvienai merginai patarčiau klausyti savo širdies ir per vestuves puoštis tokia suknele, kokia iš tiesų norisi“, – sako neseniai vieną įsimintiniausių bei svarbiausių gyvenimo švenčių su mylimuoju Jörn atšventusi ir vyro pavardę pasirinkusi Gabrielė Dorn.
Gabrielė Dorn su sutuoktiniu
Gabrielė Dorn su sutuoktiniu / Asmeninio albumo nuotr.

Prieš 20 metų kartu su mama į Vokietiją emigravusi lietuvaitė šioje šalyje sutiko ir išrinktąjį, ir atšoko vestuves.

Jörn Gabrielei pasipiršo 2019 metais. Į santuokos ceremoniją pakviesti artimuosius ir draugus pora planavo po metų, bet... šventę teko atidėti dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos. Istorija pasikartojo ir dar po metų.

„Taip sulaukėme 2022-ųjų vasaros. Nors iš pradžių ketinome susituokti ten, kur šilta, ant jūros kranto, vėliau planą pakeitėme. Vestuves iškėlėme netoli namų, o po jų iškart išvykome medaus mėnesio į Kretą, kur ne tik ilsėjomės, bet ir užsisakėme fotosesiją“, – pasakoja Gabrielė Dorn.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Dorn su sutuoktiniu
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Dorn su sutuoktiniu

Prieš tris metus pradėjusi planuoti šventę, lietuvaitė Vokietijoje buvo išsirinkusi ir vestuvinę suknelę. Tiesa, tokią, kokios lyg ir „reikalauja“ santuokos tradicija bei tikisi artimieji.

„Bet vis jaučiau, kad ji – ne mano. Širdyje nenorėjau balto rūbų, nuo vaikystės svajojau apie rožinį. Kadangi iškilmes vis atidėjome, turėjau laiko pagalvoti, išdrąsėti. Parašiau žinutę dizainerei Ingridai Rutkauskaitei-Naujokei ir pasidalinau savo mintimis“, – sako nuotaka.

Prieš tai ji patinkančios ryškiaspalvės svajonių suknelės ieškojo Vokietijoje, vėliau – interneto platybėse. Labiausiai jai įsiminė lietuvių dizainerių darbai, jų naujausių mados tendencijų išmanymas, kūrybiškumas.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Dorn su sutuoktiniu
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Dorn su sutuoktiniu

„Kai gyveni svečioje šalyje, kitaip matai tai, kas vyksta gimtinėje. Lietuviai yra labai talentingi, o tai, kas egzistuoja ant pasaulinių mados podiumų, jiems labai artima. Tikėjau ir tikėjausi, kad mane supras. Taip ir įvyko“, – kalba pašnekovė.

„InŽi“ mados namų įkūrėja kartu su rugsėjo 7 d. oficialiai Kaune duris atveriančios „Lotus home“ studijos meistrais sutiko įgyvendinti visus Gabrielės sumanymus. Didžioji darbų dalis buvo atlikta per nuotolį. Mergina, gyvai pamačiusi savo vestuvinį rūbą, sako negalėjusi paslėpti užplūdusio džiaugsmo ir emocijų.

„Rožinė turi daug atspalvių. Man parinktoji buvo būtent tokia, kokią įsivaizdavau. Esu labai laiminga ir tikra – reikia klausyti savo širdies“, – įsitikinusi G.Dorn.

Fotogalerija:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką