15min be reklamos
Publikuota 2014 08 19, 17:03

Rudenį ištekėsianti Baiba Skurstene domėjosi, kaip greičiau sudeginti riebalus

Antradienio pavakarę dainininkė Baiba Skurstene ir šokėja Sandra Saikauskaitė pristatė naują bėgimą „Draugės bėga“. Vilniuje, „La Boheme“ lauko terasoje vykusiame naujo bėgimo pristatyme merginos spėjo ir pasportuoti, ir pasivaržyti tarpusavyje. Taip juodvi kvietė prisijungti prie madingo bėgimo ir kitas dailiosios lyties atstoves.
Baiba Skurstenė
Baiba Skurstene / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Bėgikė Vaida Žūsinaitė visiems susirinkusiems pravedė treniruotę, prie kurios galėjo prisijungti visi norintys.

Pasitreniravusios merginos įdėmiai klausėsi, kaip taisyklingai bėgioti, kaip padaryti tinkamą apšilimą, nepersitempti ir pajusti bėgiojimo malonumą.

Merginos nebūtų merginos, jeigu joms neparūptų klausimas ir apie kalorijų deginimą – Baiba klausė V.Žūsinaitės, kaip reikia bėgti, kad degtų kuo daugiau kalorijų.

Bėgikė atskleidė, kad norint sudeginti kuo daugiau riebalų, reikia bėgti geriau lėčiau, bet ilgiau, be to, pulsui pasiekus 150  riebalų deginimas vyksta sparčiausiai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Baiba Skurstenė ir Sandra Saikauskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Baiba Skurstenė ir Sandra Saikauskaitė

„O, jeigu nori visiškai išnykti, reikia bėgant palaikyti būtent tokį pulsą!“ – juokėsi itin liekną figūrą turinti S.Saikauskaitė.

Tuo tarpu rudenį įvyksiančioms vestuvėms besiruošianti B.Skurstene pusiau rimtu veidu tikino, kad reikės įsiminti bėgiojimo patarimus ir taisykles, kaip bėgti, kad pavyktų kuo labiau padailinti figūrą.

„Reikia įsidėmėti patarimus!“ – šypsojosi Baiba, kuri jau kiek anksčiau Žmonės.lt yra prisipažinusi, kad ruošdamasi vestuvėms atsisakė miltinių patiekalų, mat stengiasi išlaikyti dailią figūrą, kad didžiąją gyvenimo dieną atrodytų tobulai.

Pasiteiravus, kaip jai pavyksta rasti laiko ir dainavimui, ir bėgiojimui, ir pasiruošimui vestuvėms, Baiba tvirtai nukirto: „Kai turi noro – viską suspėji!“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Baiba Skurstenė ir Sandra Saikauskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Baiba Skurstenė ir Sandra Saikauskaitė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką