15min be reklamos
Publikuota 2015 09 16, 20:46

Rudens kolekcijos modeliu tapusi Karina Krysko: „Rudenį ir žiemą aš kaip kopūstas“

Ruduo – puikus metas atnaujinti savo drabužinę. Ploni ryškiaspalviai vasariški drabužiai iš artimiausių lentynų keliauja žiemos poilsio, taip užleisdami vietą jaukiems, šiltiems megztukams, skaroms, ilgaauliams. Šiltajam sezonui po truputį ruošiasi ir dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Karina Krysko-Skambinė.
Eglė Jackaitė, Edita Užaitė ir Karina Krysko-Skambinė
Eglė Jackaitė, Edita Užaitė ir Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė

„Labai nemėgstu to pereinamojo laikotarpio, mane jis tiesiog erzina. Keičiasi ne tik oras, bet ir nuotaika, o dar reikia sukti galvą, ką apsirengti. Juk vakarai jau vėsūs ir visai nebe vasariški“, – Žmonės.lt kalbėjo Karina.

Atlikėja sako nesanti viena iš tų moterų, kuri dėl naujų pirkinių suka galva dar prieš prasidedant sezonui. Daugumą reikalingų drabužių ar aksesuarų ji įsigyja spontaniškai, tuomet, kai randa patinkantį daiktą.

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė

Tačiau rudenį Karina pasitinka atsinaujinusi. Jos šio sezono topai – nauja, pašiltinta skrybėlė, keli nauji šalikai ir skaros – be jų moteris sako savęs rudenį neįsivaizduojanti.

Karina renkasi rudą ir dramblio kaulo spalvos paltus, prie jų derina ir rusvos spalvos rankines, batus.

„Stengiuosi, kad ruduo nebūtų tik pilkas ar juodas. Norisi spalvų, todėl nebijau ir ryškių tonų. Rudenį mėgstu ir ryškų manikiūrą. Ir nors labiausiai nagus lakuoti mėgstu raudona, juoda arba balta spalvomis, ketinu įsigyti ir kokį naują, žaismingesnės spalvos lako buteliuką“, – juokėsi ji.

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė

Suknelės Karinos spintoje rudenį – ne pats populiariausias drabužis. Nebent megztos, su vilna. Kitu atveju Karina dažniau nešioja kelnes. „Man visada būna šalta, net vasarą. Todėl rudenį, žiemą aš būnu kaip kopūstas. Tačiau noriu, kad tas būtų gražus, todėl reikia pasukti galvą“, – linksmai kalbėjo ji.

Karina trečiadienio vakarą drauge su aktorėmis Edita Užaite ir Egle Jackaite tapo viena iš stilistės Agnės Gilytės modelių. Visos jos viename iš sostinės prekybos centrų atsidariusioje parduotuvėje „Simple“ pristatė naują rudens kolekciją.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką