Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 25, 18:26

Ruošdamasi šokių projektui Renata Uzialkaitė priaugo svorio

Kol kiti šokėjai, besiruošdami LNK projektui „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, didžiuojasi mažėjančiais kilogramais, „Playboy“ modelis Renata Uzialkaitė džiaugiasi jų priaugusi.
Renata Uzialkaitė ir  Vadimas Šuško
Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško / Mariaus Žičiaus nuotr.

Moteris, besisukdama  šokių aikštelėje, pasunkėjo trim kilogramais ir dabar sveria 45 kilogramus. „Nors kilogramų ir daugiau, mano apimtys sumažėjo. Ant kojų, rankų užsiauginau raumenis, – juokiasi mergina.

Dėl išgražėjusios figūros Renata sulaukia daug komplimentų iš savo sužadėtinio, LNK laidų vedėjo ir aktoriaus Mariaus Jampolskio. „Pastaruoju metu mes beveik tik ir kalbamės komplimentais“, – kvatojasi Renata. Moteris ne visada buvo tokia liauna – prieš ketverius metus jos svoris siekė 54 kilogramus. „Turėjau sveikatos problemų“, – prisipažįsta. 

Su Vadimu Šuško LNK šokių projektui besiruošianti Renata sako niekada iki šiol taip intensyviai nesportavusi. Be šokių repeticijų, mergina paniro į baleto repeticijas. Kasdien po dvi valandas ji pluša baleto pamokose pas iš Minsko atvykusią baleriną Christiną Batian. „Baletas duoda plastikos ir lankstumo“, – sako Renata.

Juolab, kad treniruočių su partneriu Vadimu Šuško sumažėjo iki dviejų per savaitę. Porą išskyrė atstumas – Renata gyvena Vilniuje, o Vadimas dirba vaikų stovykloje Ignalinoje. Vieną dieną Vadimas važiuoja pas Renatą, o kitą – Renata pas Vadimą. Tačiau choreografai negaili komplimentų Renatos ir Vadimo porai, nes Renata – labai talentinga mokinė. 

Ant LNK „Kviečiu šokti“ parketo kartu su Renata Uzialkaite su Vadimu Šuško suksis operos solistas Merūnas Vitulskis, dainininkės  Katažina, Liepa, Ingrida Kazlauskaitė, irkluotojas Mindaugas Griškonis, šokėja Kristina Navickaitė – Tina, dainininkai Donatas Baumila – Dūnis ir Tomas Eigertas, aktoriai Aušra Štukytė ir Mantas Stonkus, prodiuserė Jurgita Anusauskienė, buvęs Seimo narys Linas Karalius ir jo mylimoji Gintarė Gurevičiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką