Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Rusijos spauda šaiposi iš D.Kazlausko rusų kalbos

Naujame LNK seriale „Širdžių ėdikės“ amerikiečio Džono vaidmenį atliekantis Dainius Kazlauskas turėjo progą vėl pasijusti mokiniu. Jis pradėjo mokytis... rusų kalbos, - rašo Rusijos spauda. Žurnalistai pastebi, kad iš Vilniaus atvažiavęs aktorius smagiai painioja rusiškus žodžius.
Serialo „Širdžių ėdikės“ scena
Serialo „Širdžių ėdikės“ scena / LNK nuotr.

Vienos serialo scenos filmavimo metu aktorė paprašė truputį papudruoti dekoltė zoną. Dainius Kazlauskas čia pat pakomentavo: „Na, brangioji, tau jau pamindžiojo krūtis, ar galima pradėti?“

Visai neseniai Rusijos žurnalistai aprašė juokingą situaciją, kai Dainius tvirtino, kad vaikus atneša... gervės.

„Galbūt jums – ir gervės, – nesiginčijo jo partnerė Lena Ksenofontova, seriale „Širdžių ėdikės“ vaidinanti tariamą Džono seserį, – bet štai mums, rusams, vaikus atneša gandrai“.

Serialo „sesuo“ entuziastingai ėmėsi lavinti savo „brolį“ ir, pasak jos, Dainius jau darė pažangą, rečiau klysdavo, teisingiau linksniavo.

Tačiau aktorių asistentė įsitikinusi, kad Dainius specialiai painiojo žodžius – kad kolegoms filmavimo aikštelėje būtų smagiau.

Lietuvių aktorius Dainius Kazlauskas netrukus pasirodys naujame Rusijos seriale „Širdžių ėdikės“, kuriame vaidina amerikietį, Rusijoje ieškantį savo šeimos. Tačiau naivus milijonierius patenka į aferą: apsukri rusė nusprendžia įsisavinti amerikiečio milijonus ir, nusamdžiusi aktorius, vaidina tariamą jo šeimą.

Serialas „Širdžių ėdikės“ – su Dainiumi Kazlausku nuo pirmadienio per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką