15min be reklamos
2011 11 11, 01:42

Rūta Mikelkevičiūtė – šokių aikštelės karalienė

Vėlų ketvirtadienio vakarą vykusiame Kauno klubo „People Disco Club“ atidarymo vakarėlyje gera nuotaika ir aistringu šokiu visus užkrėtė televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.
Rūta Mikelkevičiūtė ir Gediminas Juodeika
Rūta Mikelkevičiūtė ir Gediminas Juodeika šokių aikštelėje / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pasipuošusi ryškiai rožine suknele moteris praktiškai nepaliko šokių aikštelės, versdama pavydėti kitas vakaro damas. Dėmesio R.Mikelkevičiūtei netrūko – pirma ją šokdino žurnalistas Gediminas Juodeika, o vėliau laidų vedėja mėgavosi šokiu bičiulių būryje. Ji demonstravo ne tik pavydėtiną figūrą, laikyseną, bet ir ištvermę. Trumpą akimirką 15min.lt pavyko „pavogti“ vakaro šokių aikštelės žvaigždę ir pakalbinti Rūtą. Ji užsiminė, kad artimiausiu metu ketina nustebinti visą Lietuvą savo šokiu.

„Jei partneris Andrius Jarackas bus toks kantrus su manimi, gal mums kažkas ir pavyks. Man labai patiko šokti ir buvo skaudu palikti televizijoje vykusį konkursą. Esu dėkinga Česlovui Norvaišai, kuris paragino mane nepamiršti šokio. Andrius yra jo auklėtinis nuo mažų dienų“, – užuominų apie ateities planus negailėjo R.Mikelkevičiūtė.

Paklausta, ar yra įpratusi šokti iki paryčių, moteris tikino, kad dėl visko kalta neišsenkanti jos energija. „Esu dėkinga Dievui, kad pakrovė man tiek energijos. Aš ką tik atvykau iš Vilniaus po laidos įrašų, bet turiu daugybę energijos ir neturiu kur jos padėti. Šėlti šokių salėje man smagu. Naktį keliausime atgal į Vilnių, Kaune neturiu pas ką pasilikti, tad grįšime namo“, – šypsojosi Rūta.

Anot jos, ryškios suknelės vakarui ji nesirinko – tiesiog išbėgo taip, kaip buvo apsirengusi laidos „Valanda su Rūta“ filmavimo metu. „Jei nesupanikuos mano partneris, mes Lietuvai dar parodysim“, – linksmai nusiteikusi kalbėjo televizijos laidų vedėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką