Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 07, 10:16

Sąrašas renginių, neleisiančių nuobodžiauti artėjantį savaitgalį: ar pavyks išsirinkti?

Artėjantis savaitgalis atneša ne tik poilsį, bet ir nuolatinį galvosūkį – o ką įdomaus nuveikti? Galbūt kai kurie pasirinks šiltus namus, stalo žaidimus ar romantinį filmą, o kiti žvalgysis po miestuose vyksiančius koncertus, vakarėlius. Todėl pateikiame sąrašą renginių, kurie padės lengviau išsirinkti.
Būsimi renginiai
Būsimi renginiai / 15min klijuotė

Ką veikti spalio 7 d.?

Ukrainiečių grupės „Boombox“ koncertas (atšauktas)

Penktadienis kiekvienam taps išskirtiniu, jei vakare apsilankysite menų fabrike „Loftas“, kuriame pasirodys su legendiniais britais „Pink Floyd“ dainą išleidę ukrainiečiai „Boombox“. Jų lyderis Andrijus Chlyvniukas žinomas dėl vaizdo įrašo, kuriame jis dainuoja ukrainietišką dainą „Oi u luzy červona kalina“.

VIDEO: Andriy Khlyvnyuk chante dans les rues de Kiev (traduction en sous-titres) ?? - GUERRE EN UKRAINE

Kino industrijos renginio „Baltic Pitching Forum“ vakarėlis

Baltijos šalių trumpametražių filmų projektų pristatymo forumas „Baltic Pitching Forum“ švenčia 10-metį, tad šio svarbaus minėjimo proga kviečia apsilankyti naktiniame vakarėlyje. Jis vyks Lukiškių kalėjimo žiede, kuriame muziką užkurs Dj duetas „Local girls“.

Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Lukiškių kalėjimo žiedas
Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Lukiškių kalėjimo žiedas

Domantas Razauskas ir grupė „Vos Vos“

Penktadienį muzikos klube „Tamsta“ – beprotiškos improvizacijos ir begalinis atsidavimas. Naujas improvizacijas, senus kūrinius pristatys Domantas Razauskas ir grupė „Vos Vos“. Tad jų išsiilgę gerbėjai turėtų suklusti, nes tai bus ne vienintelis koncertas šį rudenį.

Asmeninio albumo nuotr./Domantas Razauskas su grupe „Vos Vos“
Asmeninio albumo nuotr./Domantas Razauskas su grupe „Vos Vos“

„69 Danguje“ sudrebins Alytų

18 metų – būtent tiek laiko lietuvius džiugina populiariausia merginų grupė „69 Danguje“. Svarbių metinių proga jos koncertinį turą pradeda Alytuje, tad pasiruoškite išgirsti tokius hitus kaip „Velniškas greitis“, „Skrisim“ ir kt.

Vilmanto Žilinsko nuotr./„69 danguje“
Vilmanto Žilinsko nuotr./„69 danguje“

O kas vyks spalio 8 d.?

„69 Danguje“ koncertas – ir pajūryje

Iškart po koncerto Alytuje „69 Danguje“ merginos vyks į Klaipėdą, kur toliau tęs savo koncertinį turą. Tad jau dabar pasiruoškite nepamirštamiems įspūdžiams ir šokiams iki paryčių!

Tomo Petrovskio nuotr./„69 danguje“
Tomo Petrovskio nuotr./„69 danguje“

Vilniuje – atviro mikrofono vakaras anglų kalba

Muzikiniame klube „Line up“ komedijos gerbėjai galės išgirsti Benjaminą iš Teksaso. Jei mėgstate gerą humorą ir nebijote išbandyti savo jėgas scenoje, šis vakaras jums bus pats tas!

123RF.com nuotr./Atviro mikrofono vakaras
123RF.com nuotr./Atviro mikrofono vakaras

Šokti kviečiantis „Danceteria“

Pasiilgote šokių? Metas užsukti į Lukiškių kalėjimą, kuriame kiekvieną savaitę vyksta naujas vakarėlių formatas „Danceteria“. Judėti pagal 80-ųjų Niujorko įkvėptas nuotaikas kvies ir savo muzika pajudėti padės Shkema, Shurmin Nikita.

Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Šokiai Lukiškių kalėjime
Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Šokiai Lukiškių kalėjime

Ukrainiečių numylėtinės Verkos Serdiučkos parodija

Parodijos meistras Jevgenij Kalmykov scenoje jau 18 metų ir šįkart Kauno Oazėje nusprendė įkūnyti ukrainiečių dainininkę Verka Serdiučka. Norintys geros nuotaikos, juoko ir nepamirštamų emocijų, turėtų traukti čia. Be to, jis ne tik parodijuos, bet ir, žinoma, dainuos.

Scanpix nuotr. /Verka Serduchka
Scanpix nuotr. /Verka Serduchka

Džiazas Kotrynos Juodzevičiūtės lūpomis

Gyvo džiazo klube „Jazz Cellar 11“ – atlikėjos Kotrynos Juodzevičiūtės pasirodymas su nauju projektu „KJ collective“. „Lietuvos balse 2016“ išpopuliarėjusi mergina atliks džiazo ritmu skambančius kūrinius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kotryna Juodzevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kotryna Juodzevičiūtė

Tradicinis „Humoro klubo“ pasirodymas

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet muzikiniame teatre „Legendos klubas“ girdėsis juokas, pašnekesiai ir sugrįžę „Humoro klubo“ komikai. Prie turo „Su visais padažais“ ir vėl jungiasi Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Vaidotas Šiožinis.

Asmeninio albumo nuotr./„Humoro klubas“
Asmeninio albumo nuotr./„Humoro klubas“

Vakarėlis su garsiausiais užsienio hitais

Norintiems tikros roko muzikos, trankių šokių ir garsių praeities atlikėjų kūrinių, teks užsukti į gyvos muzikos klubą „nArauti“, kurio sienas sudrebins „Noisy Party“.

Specialusis projektas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką