15min be reklamos

Savaitę Kipre atostogavusią Veroniką Gordijevskają sužavėjo salos legendos, maistas ir kačių pulkai

Iš Baltarusijos kilusi dainininkė Veronika Gordijevskaja šaltą lietuvišką žiemą savaitei iškeitė į saulėtąjį Kiprą. Savaitę Viduržemio jūros saloje Veronika viešėjo neatsitiktinai, o kelionės įspūdžiai dar neišblėsta iki šiol.
Veronika Gordijevskaja
Veronika Gordijevskaja / Asmeninio albumo nuotr.

„Mano atostogos Kipre buvo ne atsitiktinumas. Visada norėjau nuvykti į šią gražią ir meilės sala vadinamą valstybę. Juk Kipras – žaviosios deivės Afroditės gimtinė. Kaip byloja legenda, Afroditė, gimusi iš jūros putos, pirmuosius savo žingsnius žengė būtent šioje saloje“, – portalui Žmonės.lt pasakojo prieš kelias dienas į Lietuvą grįžusi atlikėja.

Kipre atostogavusi V.Gordijevskaja teigė, kad esant saloje jaučiama magiška aura ir norom nenorom pradedi tikėti visomis legendomis. Jai vietiniai pasakojo, kad įsimylėjėliai tiki, kad drauge išsimaudžius jūroje, jie drauge bus amžinai. Arba yra toks magiškas Afroditės akmuo saloje, pro kurį praplaukus per pilnatį, būsi apdovanotas amžina jaunyste. Anot atlikėjos, būtent šis salos mitiškumas labai ją sužavėjo ir ne veltui legendomis apipinti pasakojimai kaip bites prie medaus vilioja turistus.

Veronika atostogų metu nepraleido progos pasimėgauti, nors ir ne tokia karšta, bet vis tiek maloniai šildančia, saule. Ji apsilankė „Coral Bay“ paplūdimyje, nutolusiame 6 kilometrus nuo Pafoso miesto. Šis paplūdimys yra populiariausias Kipre dėl balto smėlio. Be to, jis yra gavęs Europos Sąjungos „Mėlynosios vėliavos“ įvertinimą, kurį gauna toli gražu ne visi paplūdimiai.

Asmeninio albumo nuotr./Veronika Gordijevskaja
Asmeninio albumo nuotr./Veronika Gordijevskaja

Be pažintinių kelionių po salą, Veronika taip pat mėgavosi graikų šalies virtuve ir naktiniu gyvenimu. „Naktimis gyvenimas verda. Gatvėse grojama šiuolaikinė muzika su tradiciniais motyvais. Virtuvė yra nuostabi, patiekalai labai skanūs. Labiausiai man patiko vietiniai desertai, nes esu smaližė. Įdomu tai, kad klasikiniam ten patiekiamam desertui jau daugiau nei 500 metų“, – pasakojo įspūdžius iš Kipro Veronika.

V.Gordijevskaja pastebėjo, kad saloje gyvena labai daug kačių. Kaip pasakojo atlikėja, jos nė kiek netrikdė, nes ji ir pati yra gimusi katės metais. „Kipre tikima, kad katės atneša laimę ir turtus jų mylėtojams, todėl ją net galima pavadinti Katinų sala“, – juokavo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Veronika Gordijevskaja
Asmeninio albumo nuotr./Veronika Gordijevskaja

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką