15min be reklamos
2022 11 30, 16:58

Seimo nariai įvertino pigiąją valgyklą: galėtų būti ir skaniau

Seime baigėsi badas – vėl atsidarė valgykla. Su buvusiu premjeru Algirdu Butkevičiumi pasižvalgykime po naują parlamento maitinimo įstaigą.
Seimo valgykla
Seimo valgykla / LNK nuotr.
Temos: 2 Seimas Valgykla

Dienos pietūs naujoje Seimo kavinėje kainuoja 6 eurus, už tiek patiekiamas karštas patiekalas ir sriuba. A.Butkevičius, pasirodo, sriubos nemėgsta. Todėl už penkis eurus su centais ima sterką. O meniu yra iš ko rinktis: kalakutienos kepsnys, jautienos befstrogenas, maltinukas su prancūzišku padažu.

„Iš dešimties balų duodu 8-9, salotos truputį galėjo būti, pagal mano skonį, geresnės. Bet tikrai skanu, žinot, kada atsidaro nauja kavinė arba naujas restoranas, visi stengiasi sudaryti įspūdį, kad tikrai kokybiškas maistas, kultūringas aptarnavimas. Duok Dieve, kad taip išliktų ilgai“, – šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 kalbėjo A. Butkevičius.

LNK nuotr./Seimo valgykla
LNK nuotr./Seimo valgykla

Kiti seimūnai maistui irgi turi pastabų. „Pirmą kartą atėjau, kai kas skanu, kai kas galėtų būti skaniau. Man, sakykim, kepsnys sausokas“, ؘ– aiškino Zenonas Streikus.

Pasak Eugenijaus Gentvilo, kainos naujoje valgykloje iš pirmo žvilgsnio yra didesnės negu prieš tai paslaugas teikusios bendrovės.

„Mane tenkino ir praėjusi bendrovė. Nesu labai išrankus, bet atrodo, kad yra brangiau šiek tiek“, – sakė Eugenijus Gentvilas.

Kai kuriems seimūnams netinka maistą tiekianti bendrovė „Sveikos mitybos partneris”, nors ji laimėjo viešąjį konkursą ir nurungė 5 konkurentus, tarp jų net „Gustuko piceriją“.

„Kiek žinau, būtent dainų šventės dalyviai buvo apsinuodiję šito maisto tiekėjo maistu. Tikiuosi, kad mums taip nenutiks“, – įtarimais dalijosi Ligita Girskienė.

Visa ekskursija po naująją Seimo valgyklą – jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką