15min be reklamos
2019 01 07, 12:25

Seimo narys Robertas Šarknickas su žmona Agne – ant skyrybų slenksčio: kas sugriovė šeimos idilę?

Seimo nario Roberto Šarknicko (44) gyvenime šiuo metu – įtemptas etapas. Gruodžio pabaigoje patyręs mikroinsultą, „valstietis“ išgyvena ir santuokos krizę. Politiko žmona Agnė Motiejūnaitė-Šarknickienė prisipažino, kad tikimybės susitaikyti ir išsaugoti šeimą ji nemato.
Robertas Šarknickas ir Agnė Motiejūnaitė-Šarknickienė
Robertas Šarknickas ir Agnė Motiejūnaitė-Šarknickienė / Juliaus Kalinsko, asmeninio albumo nuotr.

2016-aisiais Seimo nariu išrinktas aktorius, režisierius Robertas Šarknickas iš pradžių į sostinę gyventi ir dirbti persikraustė vienas, šeimą palikęs namuose, Alytuje. Tačiau 2017-ųjų sausio viduryje dvi dukros ir žmona į Vilnių atsikraustė paskui jį – kaip anksčiau 15min yra pasakojęs politikas, matydamas liūdnas artimųjų akis, nusprendė, kad „visi turi būti kartu. Visada“.

Visgi priesaika „visada“ ilgai nesitęsė. 15min žiniomis, Robertas ir Agnė Šarknickai šiuo metu išgyvena šeimos krizę.

Susisiekus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariu, jis iš pradžių nebuvo labai kalbus. Paklaustas, kas nutiko šeimoje, R.Šarknickas tiesaus atsakymo vengė, sakė turintis sveikatos problemų.

„Gal klauskite tų, kurie žino geriau, kas skleidžia tokius dalykus. Aš nekomentuoju šito klausimo. Dabar gydausi sveikatą, šiuo metu man nėra lengva“, – 15min sakė Robertas Šarknickas.

Paklaustas, ar jis vis tik neigia žinią, kad su žmona yra ant skyrybų slenksčio, Seimo narys fakto nepaneigė. „Nežinau. Dabar noriu atsigauti po mikroinstulto. Noriu labai ramybės“, – nedaugžodžiavo jis.

15min šaltinių teigimu, čia gali būti įsipainiojęs ir trečias asmuo – su Robertu Šarknicku esą poruojama jo kolegė. Tiesa, pastaroji išgirdusi 15min klausimą, ar juodu sieja daugiau nei darbo santykiai, tai paneigė.

Kad skiriasi dėl trečio žmogaus, griežtai neigė ir R.Šarknickas. „Nieko panašaus nebuvo gyvenime. Aš visada buvau ištikimas ir lieku ištikimas“, – 15min sakė jis.

Galiausiai R.Šarknickas pripažino, kad nesutarimai šeimoje tęsėsi ne vienerius metus, o pastarąjį pusmetį su žmona nutarė gyventi atskirai. Kurio iniciatyva priimtas toks sprendimas, politikas nekomentavo.

Žmona: „Jeigu neinvestuoji į santykius, jie degraduoja“

Politiko žmona, Alytuje įsteigtos renginių organizavimo įmonės „Supermenai“ vadovė Agnė Motiejūnaitė-Šarknickienė pripažino, kad jos ir vyro santykiai yra komplikuoti.

„Kai bus kažkokie sprendimai priimti, tada bus paskelbta, o kol kas tai mūsų šeimos reikalas“, – 15min sakė ji.

Čia tiesiog yra dviejų žmonių bendravimo pasekmė.

Užsiminus, ar galėjo į jųdviejų santykius įsipainioti trečias asmuo, Agnė tikino, kad santuokos sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių.

„Taip, mūsų santykiai yra komplikuoti, o visas procesas vyksta, kaip išsispręs – laikas parodys. Aš esu tokios pozicijos – jeigu neinvestuoji į santykius, jie natūraliai degraduoja. Santykiai nebeauga, o kaip toliau viskas vystysis, ir dėl ko tai vyksta – dėl trečio žmogaus ar dėl ko kito, iš tikrųjų nenorėčiau komentuoti. Santykiai yra kūrybinis procesas, kuris priklauso nuo daugybės faktorių. Čia tiesiog yra dviejų žmonių bendravimo pasekmė“, – 15min sakė Agnė Motiejūnaitė-Šarknickienė.

Paklausta, ar dar yra tikimybė išsaugoti santuoką, šeimą, Seimo nario žmona ištarė: „Ne.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką