Kauniečiai ir miesto svečiai tarsi pateko į Amazonės ar Papua Naujosios Gvinėjos džiungles: žaliai nušvito pastatas, supo egzotiški augalai, žiemos sodas, pasitiko „vietiniai“ – it indėnai atrodantys virtuoziški barmenai bei padavėjos.
Vakarėlyje iškiliomis formomis bei plastiškais judesiais gundė laukinėmis amazonėmis virtusios išvaizdžios šokėjos, o visus akylai stebėjo kultinis laukinių vadas – trimetrinė „Taboo“ genties statula.
Vakarėlio akimirkos – nuotraukų galerijoje:






