Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Seksualių apatinių modeliu tapusi Radvilė Labutytė juos koketiškai vadina „paslapties drabužiais“

Modelis Radvilė Labutytė nedvejoja – tai, kaip jausis atsikėlusi, moteris nusprendžia dar vakare, pasirinkdama naktinius drabužius bei prie lovos pasidėdama chalatėlį.
Radvilė Labutytė
Radvilė Labutytė / Nerijaus Šabanausko nuotr.

„Natūralus šilkas, apgaubiantis tarsi antra oda. Nėriniai, priverčiantys jaustis pakiliai vos prabudus. Užburiantys raštai arba ramybę suteikiančios pastelinės spalvos. Visa tai kuria nuotaiką, kuri mus lydi visą dieną“, – apie „Boudoir Private“ liniją kalbėjo ją pristatyti prieš fotoobjektyvą sutikusi manekenė.

Pasak jos, moterys daug pakiliau jaustųsi, jei net namuose, kuomet, regis, niekas nemato, vilkėtų stilingus, kokybiškus drabužius – pavyzdžiui, šortukus bei chalatėlį. Radvilės Labutytės įsitikinimu, vidinis pasitikėjimas pradeda megztis dar tuomet, kai sprendžiama, koks drabužis arčiausiai kūno bus 24 valandas per parą.

Nerijaus Šabanausko nuotr./Radvilė Labutytė
Nerijaus Šabanausko nuotr./Radvilė Labutytė

„Atrodo, jog tai – smulkmena, neverta dėmesio. O iš tiesų viskas yra kur kas giliau. Savivertė, pasitikėjimas, noras veikti gimsta ne atsitiktinai. Būtent tam pagrindą ir sukuria daugybė smulkmenų“, – patikino Radvilė Labutytė.

Modelis naująją kolekciją, kurios autorė yra Londone verslo ir viešųjų ryšių mokslus baigusi stilistė Marija Kelbauskaitė, vadina paslapties drabužiais.

„Idėja kurti chalatėlius, braletes, šortukus kilo su drauge vaikštant po medžiagų saloną Londone. Tuo metu ji rengė baigiamąjį darbą dizaino studijomis ir ieškojo išskirtinių audinių. Atkreipiau dėmesį, kad įžengusi į salonus, pirmiausia puolu glostyti šilką ir nėrinius. Iš tiesų, apatinis trikotažas man lyg moteriškumo simbolis, kuris suteikia neabejotino pasitikėjimo savimi“, – antrino Marija Kelbauskaitė.

Nerijaus Šabanausko nuotr./Radvilė Labutytė
Nerijaus Šabanausko nuotr./Radvilė Labutytė

Nuo idėjos iki jos realizavimo kūrėja užtruko dvejus metus. Ji neslepia – įsivaizduodama savo darbus, pirmiausia geidė, kad jie pasižymėtų kokybe ir unikalumu.

„O šios užduotys – laiko vagys! Iš daugybės prancūziško šilko išsirinkti tą tikrąjį, sulaukti jo atvykimo į Lietuvą... Audiniai, jų tiekėjai, siuvėjos, dizaino idėjų komanda... Dabar tikrai žinau – savarankiška, nepriklausoma, stipri ir besąlygiškai mylinti moteris visuomet bus mano kūrybos įkvėpėja“, – sakė Marija Kelbauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Reklama
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas
Reklama
Nauja automatika ir robotai leis „VLI Timber“ auginti gamybą daugiau kaip 40 proc.
Reklama
Mitai stabdo pasiryžti? Specialistė paneigė pagrindinius investavimo mitus
Užsisakykite 15min naujienlaiškius