2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Sergejų Maslobojevą pakalbinęs Timūras Augucevičius susidūrė su pykčio banga: „Gavau gerą antausį“

Buvęs ZIP FM radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius sėkmingai vykdo savo naują savarankišką veiklą. Tačiau įrašęs laidą su kikboksininku Sergejumi Maslobojevu, jis susilaukė prieštaringų komentarų ir pykčio bangos. Vis dėlto kritikams Timūras turi griežtą atsakymą.
Timūras Augucevičius ir Sergejus Maslabojevas
Timūras Augucevičius ir Sergejus Maslabojevas / Asmeninio archyvo nuotr.

Timūras Augucevičius į savo laidą „Lengvai su Timūru“ neseniai nusprendė pasikviesti boksininką Sergejų Maslobojevą. Tačiau dėl šio posūkio jis susilaukė daug piktų komentarų. Juose buvo rašoma, kad Sergejus praeityje neva kėlė ranką prieš nekaltus žmones ir bendradarbiauja su politiku Viktoru Uspaskichu.

Apie šią situaciją T.Augucevičius sutiko pasikalbėti su portalu Žmonės.lt.

Stop kadras/Timūro kanalas
Stop kadras/Timūro kanalas

„Laidoje Sergejus papasakojo savo versiją. Rankos prieš padavėją jis nekėlė. Ją sako tik apipylęs, nes ji, anot jo, agresyviai ir nepagarbiai elgėsi. Laidoje jis dėstė ir priešistorę.

Su Uspaskichu, kaip supratau, buvo tik vienas susitikimas. Jis Tailande ruošėsi kovai, sportavo. Kažkoks draugas atvažiavo ir jie kartu sportavo. Po sporto Sergejus sakė darantis meditacijas. Draugas po pabuvimo pasakė, kad Uspaskichas kviečia meditacijai. Jie nuvarė. Pabuvo pas jį, pameditavo ir Viktoro prašymu pasidarė tą kažkokį video. Tik tiek. Bent taip supratau. Jokio vandens ar kažkokių bendrų projektų jie neturi. Toks mano supratimas. Aš matau tai kaip nesuprastą atvejį.

Čia gal mano klaida, žmogus sakytų, kad reikėjo pasigooglinti ir pasidomėti, bet mano santykis su Sergejumi yra kitoks. Atsimenu, kai jis kažkada atėjo į „Radiocentrą“, pabendravome, man atrodė, kad su juo viskas gerai. Ir šeimoje turiu pavyzdį, kai kovos menai ištraukė žmogų iš duobės.

Nemaloniai nustebau, nes pirmoji laida su Algiu Ramanausku praėjo gerai, o čia, net nepasirodžius laidai, jau žmonės mane puolė. Bet pagalvojau, kad tegul turinys kalba pats už save.

Sergejus labai nuoširdžiai ir atvirai išsipasakojo ir pateikė savo versiją. Negaliu juo netikėti“, – portalui Žmonės.lt sakė Timūras.

Labiausiai bendraujant su S.Maslobojevu jį nustebino pašnekovo minkštumas ir švelnumas.

„Kai mes kalbėjomės apie vaikus, sportą, jautėsi meilė tam, ką daro, ir tiems, su kuo tai daro. Mes labai lengvai mokame spręsti apie žmogų pagal viršelį, o čia yra tas atvejis, kai jis visiškai priešingas tam, kas yra kalbama.“

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Sergejus Maslobojevas
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Sergejus Maslobojevas

Savo kanalu Timūrui norisi susiskaldžiusiai visuomenei priminti, jog reikia tiesti tiltus.

„Mes pamiršome vieni su kitais bendrauti, net tam įgūdis yra nubukęs dėl visų scrollinimų. Noriu parodyti, kad reikia tai daryti“, – portalui Žmonės.lt teigė jis.

Radijuje Timūras piktų komentarų negaudavo, todėl atlaikyti šią pykčio bangą buvo iššūkis: „Man reikia palaikymo, mane išmušė iš vėžių toks lengvabūdiškas heitas. Ėjau tvirtai, bet dabar gavau gerą antausį. Žiūriu į tai kaip į pamoką.“

LNK nuotr./Timūras Augucevičius
LNK nuotr./Timūras Augucevičius

Žmonės.lt primena, kad neseniai Timūras Augucevičius žengė drąsų žingsnį savo karjeroje ir sukūrė savarankišką platformą – „Timūro kanalą“. Jį galima rasti Contribee ir Patreon sistemose.

Ateityje jis planuoja pokalbius su Beata Tiškevič, Egle Kernagyte ir kitais.

VIDEO: Lengvai su Timūru: Sergej "KUVALDA" Maslobojev [VIEŠA VERSIJA]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką