Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ filmuosis ryškiausios Lietuvos garsenybės

Žiūrovai jau greitai išvys premjerą – naują aktualijų serialą „Apie mus ir Kazlauskus“. Čia su humoru bus apžvelgiamos karščiausios ir daugiausiai dėmesio sulaukusios savaitės naujienos. Politika, pramogų pasaulis, sportas, verslas – nė viena tema neliks nepastebėta.
Serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ akimirka
Serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ akimirka / TV3 nuotr.

„Situacijų komedijoje, paremtoje svarbiausiais įvykiais, bus vaizduojama standartinė, lietuviška šeima. Jos nariai aptarinės karščiausias naujienas, išsakydami savo nuomonę. Dialoguose susipins šiandieninis ir laiko patikrintas požiūris, skirtingas ir juoką keliančias nuomones išsakys vyrai ir moterys. Viskas vyks taip, kaip tikroje šeimoje“, – atskleidžia serialo prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Serialas bus skirtas visai šeimai, pradedant vaikais, baigiant garbaus amžiaus žmonėms. Kiekvienas žiūrovas galės atpažinti šalia gyvenantį kaimyną, bendradarbį, o gal ir save.

„Apie mus ir Kazlauskus“ – lengvo, visiems suprantamo humoro serialas. Jis padės smagiai paminėti darbo savaitės pradžią, o problemas paversti juoku. Juk kartais taip smagu ir sveika pasijuokti iš savęs“, – šypsosi S.Urbonavičius-Samas pridurdamas, kad vietos grubiam ar žeidžiančiam humorui čia nebus.

TV3 nuotr./Serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ akimirka
TV3 nuotr./Serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ akimirka

Prodiuseris atskleidžia, kad idėja sukurti tokio pobūdžio projektą vystėsi keletą metų – buvo ieškoma kampo, kaip viską įgyvendinti kokybiškai.

„Tai naujas formatas, pasaulyje situacijų komedija, sujungta su humoru prisotintu aktualios informacijos šou, yra naujiena. Seriale nebus jokių vedėjų, viską atliks šeimos nariai“, – pasakoja projekto prodiuseris.

Didžiausia „Apie mus ir Kazlauskus“ puošmena – aktorių komanda. Seriale į vieną šeimą susiburs žiūrovų širdis užkariavusios televizijos, kino ir teatro pažibos: Aušra Štukytė, Larisa Kalpokaitė ir Nerijus Gadliauskas.

Įsimintiną vaidmenį kurs ir buvusi radijo žvaigždė Aistis Mickevičius. Kiekvienoje serijoje žiūrovai išvys ir kviestinę žvaigždę, kuri įkūnys tam tikrą herojų. Kūrėjai žada, kad „Apie mus ir Kazlauskus“ nusifilmuos ryškiausios Lietuvos garsenybės.

Šou režisieriaus vairas patikėtas Sigitui Račkiui, režisavusiam kultinį TV3 serialą „Moterys meluoja geriau“. Scenarijų kuria aštuonių talentingų scenaristų komanda. „Geresnės komandos jau neįmanoma buvo rasti Lietuvoje“, – juokiasi S.Urbonavičius-Samas.

 „Apie mus ir Kazlauskus“ – greitai per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais