Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 06, 11:19

Seriale „Pavogta laimė 2“ debiutuojanti Gabrielė Kuodytė vaidins ir bomžę, ir turtuolę

„Labai bijojau vaidinti verkiančią, visuomet dejuojančią, tipišką serialo heroję. Džiaugiuosi, jog man pasitaikė toks labai neįprastas vaidmuo. Seriale mano kuriamas personažas yra bomžė Viktorija. Vieną dieną rinkdama butelius, atranda sužeistą Leo ir jam išgelbsti gyvybę ”, – pasakoja debiutuojanti aktorė Gabrielė Kuodytė, kurią žiūrovai išvydo populiariame LNK seriale „Pavogta laimė 2”.
Gabrielė Kuodytė
Gabrielė Kuodytė / LNK nuotr.
Temos: 2 Serialas Filmavimas

Gabrielė teigia, Viktorijos gyvenimas, išgelbėjus nusikaltėlį Leo, pasikeitė. „Ji tapo gražuole, turtinga ponia, tačiau ji nepamiršo savo buvusio gyvenimo tam tikrų įpročių. Nesinori jai visiškai pamiršti to, ko buvo išmokusi valkataudama. Yra tokia scena, kurioje restorane  Viktorija pavakarieniavusi su savo mylimuoju Leo, pastarajam palikus daug arbatpinigių, ji dalį pasiima,“ – šypsodamasi kalba aktorė.

Aktorė prisipažįsta, jog labiau patinka vaidinti bomžę nei turtingą moterį. „Kaip ir dauguma valkatų, ji netapo ja gimusi. Labai norėjau sužinoti jos praeitį. Viktorija yra šiltas žmogus, kuris savo šiluma bandys savo mylimąjį padaryti geru žmogumi.“

Iki serialo moteris niekados nebuvo susidūrusi su žinomu aktoriumi Sauliumi Sipariu. O jiems susipažinus filmavimo aikštelėje, iškart atrado bendrą kalbą. Moteris labai džiaugiasi savo puikiu partneriu. „Jis yra nuostabus vyras. Visuomet mane palaiko, supranta, padeda,  kai reikia“– teigia aktorė.

Filmuodama aktorė prisimena labai linksmų istorijų. Gabrielė filmavosi scenoje, kai ją buvo  pagrobę rusų banditai. „Mano pėdkelnės buvo suplėšytos, paakyje „fanaras“, o aš išeinu iš viešbučio, kurio kavinėje sėdi klientės. Jos mane nužvelgė tokiu žvilgsniu, kad greičiausiai pagalvojo: aš prostitutė, arba rimtai mane kažkas sumušė, – juokdamasi pasakoja serialo aktorė. – Kartą važiavome su Sauliumi Sipariu į filmavimą, kuris jau buvo nugrimuotas, visas kruvinas. Sustojome prie kolonėlės, kolega nubėgo  cigarečių nusipirkti. Jį išvydo darbuotojas ir apstulbęs klausė: „Už ką jam taip? Kas jį taip sumušė?“ Liko Sauliui tik nusišypsoti ir paaiškinti, kad čia tik grimas“, – dalinasi prisiminimais Gabrielė.

Seniau aktorė net nebūtų sutikusi filmuotis seriale. Ji dirbo garsaus režisieriaus Oskaro Koršunovo teatre ir  iš puikybės sakydavo: „Aš tikrai neisiu į serialą“. Vėliau aktorė teigia supratusi, kad gali vaidinti ne tik teatre, bet filme ar seriale. Anksčiau jai teko filmuotis keliuose serialo „Pavogta laimė 2“ režisierės Inesos Kurklietytės filmuose. Pastaroji  prisiminė Gabrielę kaip puikią aktorę ir jai pasiūlė vaidinti seriale. „Išgirdusi Inesos pasiūlymą bei pasakojimą apie būsimą vaidmenį,  iškart sutikau. Tikrai yra įdomus darbas seriale. Man filmavimas – kaip šventė“, – sako aktorė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką