Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 13, 14:08

Šeštadienį „Šok su manimi“ paaiškės keturi finalininkai

Iki populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ finalo liko vos vienas šeštadienis ir tik penkios poros. Šį šeštadienį, gruodžio 18-ąją, paaiškės, kurios keturios „Šok su manimi“ poros pateks į finalą ir gruodžio 25-ąją varžysis dėl geriausios vardo. Praeitas savaitgalis buvo lemtingas Onai Kolobovaitei ir Andriui Butkui.
Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas
Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas / TV3 nuotr.
Temos: 1 Jurgita Jurkutė

Tokia vakaro baigtis daug kam buvo netikėta. Turnyrinės lentelės apačioje jau kurį laiką buvę Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė buvo įsitikinę, kad jie paliks projektą. Laidos favoritais ir vėl tapo Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj.

„Šio šeštadienio pusfinalio tema – aistra. Kiekviena pora  turės sukurti šokį, kuris dega aistra. Kadangi užduotys sunkėja, visos penkios poros turės paruošti po du šokius. Kaip visada, „Šok su manimi“ žiūrovams ruošia staigmenas. Dainas dovanos grupės „Pikaso“ vaikinai, o šokius – baleto primarijus Nerijus Juška ir jo baleto mokyklos šokėjai“, – praneša vykdomoji projekto prodiuserė Neringa Kavaliauskienė. 

Ant „Šok su manimi“ parketo savaitgalį suksis šios poros: Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj,  Žilvinas Šilgalis ir Karina Jeremian, Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, Martynas Malakauskas ir Eglė Straleckaitė, Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė.

Puikią vakaro nuotaiką palaikys projekto vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas, aistras kaitins komisijos nariai.

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką