Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 14, 13:32

Siaubo filmų parodijoje – Natalijos Zvonkės antrininkė (video)

Kol viename televizijos antrininkų projekte Lietuva renka panašiausią į originalą merginų grupės YVA lyderės Natalijos Zvonkės kopiją, tikrų tikriausia dainininkės antrininkė vaidina filme „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“.
Katrina Bowden ir Natalija Zvonkė
Katrina Bowden ir Natalija Zvonkė / „Incognito Films“ nuotr.

Kaip du vandens lašai į dainininkę panašios amerikiečių aktorės Katrinos Bowden atvaizdas filmo plakate trikdo lietuvius – ką N.Zvonkė veikia užsienio filme?

Stulbinamai į lietuvių dainininkę panaši aktorė K.Bowden siaubo filmų parodijoje „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“ įkūnija koledžo studentę, su draugais atvažiavusią pailsėti į gamtą ir netikėtai susidūrusią su dviem tokiu pat tikslu ten atvykusiais kaimo nevykėliais Deilu ir Takeriu.

Šie du vyrukai atokioje miško trobelėje planavo ramiai išgerti alaus, pažvejoti, pasvajoti apie merginas ir padirbėti su dalgiu, kirviu ar benzininiu pjūklu – tiesiog svajonių rinkiniu nagingam medkirčiui arba... psichopatui žudikui. Koledžo studentai taip ir nusprendžia: keistuoliai Takeris ir Deilas yra psichopatai maniakai. Netrukus prasideda beprotiškai juokinga ir absurdiška istorija, kurioje visi miršta atsitiktinai.

Filme taikliai šaipomasi iš tokių skerdynių trilerių kaip „Penktadienis, 13-oji“ „Pjūklas“, „Žudynės Teksase“ ir kt. „Facebook“ kartai dedikuota juodojo humoro komedija jau pasmerkta tapti kultinė ir laukia neišvengiamų tęsinių.

Ar tikrai aktorė K.Bowden yra N.Zvonkės antrininkė, bus galima įsitikinti jau nuo šio penktadienio. Filmo premjera Lietuvos kino teatruose – gruodžio 17-ąją.

Lietuviškai subtitruotas filmo anonsas: 

VIDEO:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką