Simo Jasaičio mylimoji Elma suspindėjo mados renginyje: žvilgsnius kaustė žengdama podiumu

Trečiadienio vakarą, verslo centrų apsuptyje, vienas garsiausių Lietuvos dizainerių Egidijus Rainys pristatė naują 2023-2024 m. rudens – žiemos kolekciją. Beveik 300 žiūrovų stebėjo 30 modelių, o tarp jų podiumu žengė ir Simo Jasaičio mylimoji Elma Šegždavičiūtė.
Elma Šegždavičiūtė ir Simas Jasaitis
Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo svečiai / Dariaus Kučio ir asmeninio albumo nuotr.

Prasidėjus naujam mados sezonui, Vilniuje surengtas šventinis vakaras, kurio metu kviestiniams svečiams pristatyta ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

Jos nepraleido gausybė žinomų žmonių – Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su mylimuoju Liudu, Karolina Meschino, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Nijolė Jagelavičienė ir daugelis kitų.

Renginyje pasirodė ir Simo Jasaičio mylimoji Elma Šegždavičiūtė. Tiesa, ji tapo modeliu – žengusi unikaliu podiumu kaustė žvilgsnius pasidabinusi ryškia rausva suknele.

Dariaus Kučio nuotr./Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo akimirka
Dariaus Kučio nuotr./Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo akimirka

Mažeikių krepšinio komandos „M Basket“ žaidėjo Simo Jasaičio širdį jau kurį laiką šildo nauji jausmai. Nauja krepšininko mylimoji – modelis ir gėlių dekoravimo studijos „Elmaplantart“ įkūrėja Elma Šegždavičiūtė . Nors Simas ir Elma kartu tik metus, moteris yra sakiusi, kad jųdviejų kelyje nestigo amerikietiškų kalnelių, tad patikrinti vienas kitą galimybių buvo daug. Galbūt todėl į bendrą ateitį jiedu žvelgia drąsiai ir šviesiai.

Asmeninio albumo nuotr./Elma Šegždavičiūtė ir Simas Jasaitis
Asmeninio albumo nuotr./Elma Šegždavičiūtė ir Simas Jasaitis

Primename, kad naujoji Egidijaus Rainio kolekcija alsuoja 9-uoju dešimtmečiu, kuris buvo žymus savo drąsiais ir ryškiais sprendimais mados pasaulyje. Kolekcijoje aiškiai atsispindi šis laikotarpis: dideli pečiai primena tuomet madingus kostiumus, o nuogos nugaros suteikia kolekcijai šiuolaikiškumo ir seksualumo. Spalvų paletė ne ką mažiau džiugina akis – ryški rožinė, sultinga geltona, ekspresyvi violetinė ir aistringa raudona dominuoja tarp kitų atspalvių, suteikdami modeliams drąsos ir energijos.

Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją
Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją

Kolekcijoje vyravę aksesuarai puikiai išpildo stiprios, ryškios ir seksualios moters įvaizdį. Ypač išsiskiria stilingi akiniai nuo saulės, kurie tarsi grįžę iš 9-tųjų, bet atrodo šiuolaikiškai ir elegantiškai.

Egidijus Rainys sako, kad sukurti šią kolekciją įkvėpė didmiesčių „džiunglės“ ir stiprios moterys, kurios nori būti matomomis, o kartu – noras parodyti, kokią reikšmę turi drabužių formos ir struktūra.

„Šiai kolekcijai aš siekiau sukurti tokius drabužius, kurie atspindėtų didmiesčio dinamiką ir moterų troškimą išsiskirti. Kiekvienas modelis čia yra įvairovės, griežtų siluetų, aiškių formų ir ryškių spalvų simfonija. Praėjusi kolekcija buvo mano pagrindinis įkvėpimo šaltinis, kuris atnešė norą pabrėžti drabužių struktūros svarbą. Manau, kad būtent detalių, formų ir spalvų derinys suteikia drabužiui jo unikalumą ir išskirtinumą", – pasakoja dizaineris.

Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją
Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją

Naujoje dizainerio kolekcijoje labai ryškiai jaučiamas ir audinių kontrastas: kūrėjas preciziškai žaidė su įvairių medžiagų tekstūromis ir savybėmis. Tvirti audiniai kolekcijoje suteikia drabužiams struktūros ir griežtumo, formuodami aiškius siluetus ir pabrėždami moterų pasitikėjimą savimi. Tuo tarpu lengvi, plazdantys audiniai prideda romantiškumo ir lengvumo pojūtį, kuris balansuoja su ryškiomis kolekcijos formomis. Egidijus Rainys sako, kad ši kombinacija leidžia drabužiams gyventi ir judėti kartu su moterimi, sukuriant išskirtinį įvaizdį.

Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją
Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją

Ši kolekcija ne tik stebina dizainerio kūrybiniu posūkiu iš subtilia elegancija ir švelnumu dvelkiančių modelių į ryškų ir modernų įvaizdį, bet ir turi paslėptą gilesnę prasmę. Naujos krypties drabužiai ne tik reflektuoja modernios moters pasitikėjimą savimi ir didmiesčio pulsuojančią energiją, bet ir rodo, kaip kintančioje visuomenėje keičiasi ir moterų vaidmuo. Kolekcijoje galima pastebėti, kaip dizaineris žaidžia su tradicinėmis moteriškumo sampratomis – ryškiomis spalvomis jis pabrėžia moters drąsą, o griežti siluetai ir aiškios formos simbolizuoja jos stiprumą ir užtikrintumą.

Ši kolekcija parodo, kad mada gali būti daugiau nei tik drabužis – tai išraiška, komentaras ir dialogas su dabartine kultūra.

Artimiausiuose Egidijaus Rainio planuose – spalį pristatoma nauja vestuvinių suknelių kolekcija ir daugybė televizijos projektų.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką