Tiesiogiai
15min be reklamos
2021 07 19, 16:39

Simona Albavičiūtė-Bandita tapo mama: susilaukė dukters

Televizijos ir radijo laidų kūrėja ir vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita ir jos sužadėtinis ledo ritulininkas Andrius Židkovas tapo tėvais. Liepos 18-ąją, sekmadienį, porai gimė dukra.
Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas
Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas / 15min nuotr.

Džiugią žinią apie pirmagimę moteris pranešė socialiniuose tinkluose.

„Sveika atvykusi į šį pasaulį. 2021.07.18“, – šalia mielos nuotraukos rašė S.Albavičiūtė-Bandita.

Kad S.Albavičiūtė laukiasi savo ir mylimojo kūdikio, spėliota jau kuris laikas. Tiesa, kovo viduryje šio fakto 15min moteris dar netvirtino, nors ir nepaneigė.

„Kai turėsiu tokią naujieną, tada būtinai pasidalinsiu“, – tuomet sakė ji.

O balandžio 12-ąją džiaugsmingos žinios, kad poros namuose netrukus pasigirs vaikiškas juokas, Simona nutarė jau nebeslėpti. Šią naujieną savo gimtadienio rytą ji pranešė socialiniuose tinkluose.

„Šiandien man 36. Ne kartą sakiau, kad turėjau ypač įdomų, linksmą ir nuotykių pilną gyvenimą. Rodos patyriau viską, ką galėjo patirti garsiai juoktis mėgstanti mergina, kurios jaunystė tęsėsi net 35 metus. Ir nors šeimoje vis dar esu jauniausia dukra, mažoji anūkė ar ta, kuri rodos niekada nesubręs, pastaraisiais metais jaučiau viena – esu pasiruošusi naujam gyvenimo etapui. Kuriame bus tiek pat juoko ir nuotykių, tik jais galėsiu džiaugtis nebe viena, o spalvingą pasaulį rodyti ir su juo pažindinti savo išsvajotą mažylį, kuris ėmė ir lyg Dievo dovana buvo atsiųstas man tam, kad šiek tiek sustočiau, galbūt mažiau dirbčiau ir turėčiau gyvenime ne valanda mažiau, tačiau bent minute daugiau.

Per kurią galėčiau pastebėti dalykus, kuriems kažkada gal neturėjau laiko. Šiandien pirmasis su gimtadieniu mane pasveikino jau ūgtelėjęs ir aktyviai pilve besispardantis būsimas šios planetos gyventojas, kuris nubudo anksčiau už mane ir leido pasimėgauti tekančia saule, apšviečiančia Vilniaus senamiesčio bažnyčių stogus. Geresnės dovanos negalėčiau tikėtis. Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems. Aš! Būsiu! Mama!“ – rašė Simona.

15min primena, kad S.Albavičiūtė ir A.Židkovas susižadėjo 2020-ųjų išvakarėse. Andrius pasipiršo Simonai atostogų Afrikoje metu.

„Vis dar neįtikėtina, kad plaukėm pažiūrėti jūros žvaigždžių, o vidury vandenyno manęs paklausė: „Ar būsi mano žmona?“ Taip!!! Buvo taip netikėta, kad klausydama Andriaus, visą laiką galvojau, kad esu filme, nepamenu nė vieno žodžio.

Oh! 2019 baigiasi su maksimaliais siurprizais! Galiu pasakyti tik viena! Andriau, Ilgai mums ir laimingai“, – sužadėtuvėmis džiaugėsi S.Albavičiūtė.

Simona ir Andrius pirmą kartą drauge viešai pasirodė apdovanojimuose „Žmonės 2018“. Nors laidų kūrėja ir vedėja savo asmeninius santykius kurį laiką laikė po devyniais užraktais, tačiau galiausiai atskleidė, kad jiedu – pora.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką