Tiesiogiai
2025-03-15 21:24

Skaiva Jasevičiūtė. „Ačiū Dievui, mano tėvai išsiskyrė“

Skaiva Jasevičiūtė
Čia aš ne apie savo tėvus – maniškiai, susipažinę būdami vos šešiolikos metų mokykloje, iki šios dienos vis dar kartu. Tiesa, mama prisipažino, kad kartą gyvenime skirtis norėjo, bet pasidarė labai gaila kartu praleisto ilgo laiko ir ji su tėčiu susitaikė. Tačiau tikrai žinau, kad jei vienam iš tėvų santuokoje būtų buvę blogai, jie nebūtų kentėję ir gyvenę kartu tik dėl mūsų su sese.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Skaiva Jasevičiūtė
Skaiva Jasevičiūtė / Dainiaus Stankaus nuotr.

Nepaisant to, vis dar yra labai daug žmonių, kurie santuokoje gyvena nelaimingi tik tam, kad jų vaikai turėtų abu tėvus. Ar tėvų skyrybos traumuoja vaikus? Taip, tikrai būna, kad traumuoja. Ar vaikams geriau gyventi šeimoje, kurioje nebėra meilės, pasitikėjimo ir pagarbos? Greičiausiai ne.

Aš nežinau, kuris atsakymas yra teisingas, bet šį kartą tarp savo sekėjų nusprendžiau paieškoti tų, kurie džiaugiasi savo tėvų skyrybomis. Ir mano nuostabai – gavau tikrai nemažai laiškų. Ačiū visiems atsiliepusiems žmonėms, tarp jų buvo ir tokių, kurie rašė, kad tėvų skyrybos paauglystėje buvo nelengvas išbandymas ar net trauma, bet metams bėgant jie suprato, kad tai buvo geriausias sprendimas.

Ugnė pasakojo, kad

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą