Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 04, 20:05

Skaiva Jasevičiūtė. Kiek dar sadistai vaikščios nebaudžiami?

Praėjusį sekmadienį nutikęs įvykis Šakiuose sukrėtė labai daug gyvūnus mylinčių žmonių. Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Šakių skyriaus ugniagesys gelbėtojas po miestą automobiliu važinėjosi tempdamas prie jo pririštą savo šunį. Nemažu greičiu – tokiu, kad šuniui buvo nubrozdintos visos keturios galūnės iki kaulo. Apie sužalotą šuns psichiką net nekalbu.
Skaiva Jasevičiūtė Tik prenumeratoriams
Skaiva Jasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

8-erių metų vokiečių aviganio mišrūnė, vietoje sotaus ir šilto gyvenimo jau garbiame savo amžiuje, buvo patampyta po miestą tol, kol geri žmonės jos šeimininką sustabdė ir apie įvykį pranešė policijai.

Šeimininkas gelbėtojus aprėkė, pagrasino susidorojimu ir įsikėlęs sužalotą kalytę į automobilį nuvažiavo. Ne, tikrai ne pas veterinarijos gydytojus. Namo, kur šunį uždarė tvarte, – ten jį ir rado namuose apsilankę policijos pareigūnai ir gyvūnų globos tarnybos savanoriai. Po ilgų diskusijų su šuns gelbėtojais „rūpestingas“ šeimininkas visgi sutiko jį atiduoti apžiūrėti veterinarams. Kalyte šiuo metu rūpinamasi ir ji gydoma. Ir po aštuonerių savo gyvenimo metų ji net gavo vardą – Viltis. Nes jos ankstesni šeimininkai net nepasivargino jo jai duoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką