Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
02 10

Skaiva Jasevičiūtė. O dabar aš tave nubausiu!

Jei pagalvojote, kad aš rašysiu apie antrankius ir botagėlius miegamajame, suklydote. Nors, pasak sekso parduotuvių statistikos, dominavimo ir nuolankumo, ar kitaip BDSM, prekės vis labiau populiarėja. Ir tokios bausmės lovoje tikrai šimtą kartą geriau nei tos, apie kurias noriu pakalbėti aš.
Skaiva Jasevičiūtė
Skaiva Jasevičiūtė / Dainiaus Stankaus nuotr.

Aš kalbėsiu apie bausmes, kurias mes taikome savo antroms pusėms už blogą jų elgesį. Atrodo, jau ne viduramžiai, praėjo metas, kai neklusnią žmoną buvo galima nuplakti rykštėmis. Tačiau šiuolaikinės „rykštės“ yra dar skaudesnės. „Aš jau tikrai niekada nebaudžiu savo mylimo žmogaus!” – norėtumėt pasakyti jūs. Bet ar tikrai? Negi jūsų namuose niekada nebuvo nekalbadienių? O jie – pati populiariausia bausmė. Jūs užsišikę nekalbate, galvodami, kad taip keršijate partneriui. Tik, kad ši bausmė nemaloni jums abiem.

Šiuolaikinių bausmių būna visokių. Praėjusį sekmadienį man paskambino draugė ir skubiai pakvietė mane į svečius. Nustebau, nes sekmadieniais mes niekada nesusitikdavome. Paaiškėjo, kad mergina susipyko su vyru ir

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius