2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Skandalas Jonavoje: grėsmę kelianti Rusijos pilietė grasina pavojumi bendram savo ir lietuvio vaikui

Neeilinė lietuvio istorija – buvusi jonaviškio Algirdo žmona – Rusijos pilietė – pripažinta kaip kelianti grėsmę Lietuvos valstybei, todėl nuspręsta ją deportuoti. Tačiau didžiausias skandalas dar tik laukė – tą sužinojusi, kaip teigia Algirdas, moteris ėmė grasinti pavojumi ne tik savo, bet ir jųdviejų dukros gyvybei, jeigu jai nebus leista vaiko išsivežti į Rusiją.
Algirdas
Algirdas / TV3 nuotr.
Temos: 2 Rusija Jonava

Kaip rašoma TV3 laidos „Prieš srovę“ pranešime spaudai, lietuvio ir jo žmonos Olgos, kurios vardas laidoje pakeistas, meilės istorija prasidėjo taip, kaip ir daugelis kitų – romantiškai. Tada Algirdui nekilo įtarimų, kad kada nors ateis skyrybos, o po jų – neįtikėtini grasinimai ir netgi rizika visiems laikams netekti galimybės stebėti, kaip auga bendras jų vaikas.

Su Olga Algirdas susipažino internetu, kai gerai uždirbantis vyras dar gyveno Londone, o būsima mylimoji – Irkutske. Vyro manymu, moteris savoje šalyje buvo įklimpusi į didžiules skolas, todėl puoselėjo svajonę pabėgti į Europos Sąjungą. Galbūt dėl to Olga tikino vyrą, kad jį pamilo jau pirmojo pokalbio metu…

Algirdas savo mylimajai visuomet stengėsi būti geras vyras, o apakintas meilės, netgi atleido po nosimi užmegztą romaną. Galiausiai jis apmokėjo ir brangų žmonos gydymą, kad tik ji galėtų pastoti. Vyras taip svajojo išlaikyti Olgą šalia savęs, kad vėliau netgi kentė jos simpatijas agresorės šalies vadovui… Algirdo nestabdė net tai, kad tuo pat metu jis pats gelbėjo žmones iš Ukrainos.

TV3 nuotr./Algirdas su dukra ir buvusia žmona
TV3 nuotr./Algirdas su dukra ir buvusia žmona

Galiausiai vyras suprato, kad prieš viską užsimerkti nebegali – tuomet jo santuoka subyrėjo. Suprasdamas, kad vaiko negalima atskirti nuo mamos, Algirdas sutiko, kad dukra gyventų su Olga. Teismas tąkart tėvui jokių apribojimų matytis su vaiku neskyrė, tačiau, laikui bėgant, Algirdas savo dukrą matė vis mažiau ir mažiau. Vyrui ėmė atrodyti, kad buvusi žmona tyčia vaiką slepia, galbūt nujausdama Valstybės saugumo departamento dėmesį…

Siekdamas, kad teismas nustatytų grafiką, kada jis galėtų matytis su vaiku, Algirdas kreipėsi į advokatę. O netrukus po to sužinojo, jog Lietuvos Valstybės saugumo departamentas nustatė ir pateikė išvadą, kad buvusi Algirdo žmona Olga savo veikla kelia grėsmę Lietuvos valstybei, tad turi būti deportuota!

„VSD išvadoje rašoma, kad šis žmogus pasižymi prokremliškomis pažiūromis ir jas aktyviai reiškia, laikosi įsitikinimo, kad rusai yra skriaudžiami nacių ir palaiko ryšius su asmenimis, kurie yra Rusijos karinėse pajėgose“, – laidoje vardino Algirdo advokatė.

Tačiau ir čia dar ne viskas. Olgą Jonavoje pažįstantys žmonės ėmė kalbėti išgirdę jos grasinimus. Neva, jeigu jai nebus leista vaiko išsivežti kartu į Rusiją, moteris grasina pavojumi tiek savo, tiek ir vaiko gyvybėms…

Laidos komanda nusprendė išsiaiškinti, kaip šią informaciją vertina vaiko teisių apsaugos tarnyba. Antradienio vakarą žiūrovai išvys, kaip vietoje to, kad paaiškintų viską tėvui, tarnyba netrukus iškvies policiją – tiek tėvui, tiek ir žurnalistams.

Kur šiandien yra Algirdo vaikas? Kodėl vaiko teisių apsaugos tarnyba draudžia tėvui pasimatyti su dukra ir netiki jo buvusios žmonos grasinimais? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Laida „Prieš srovę“ – antradieniais, 19.30 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką