Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 14:41

Skandalingieji „Flying Saucer Gang“ pristato bažnyčioje filmuotą vaizdo klipą „Kultūra“

Viena skandalingiausių šalies muzikos grupių „Flying Saucer Gang“ grįžta su trenksmu. Savo gerbėjams dovanoja naujausią savo kūrinį ir įspūdingą vaizdo klipą „Kultūra“.
„Flying Saucer Gang“ pristatė vaizdo klipą „Kultūra“
„Flying Saucer Gang“ pristatė vaizdo klipą „Kultūra“ / Stop kadrai

Pasak grupės narių Remigijaus Daškevičiaus-Remio ir Germano Daškevičiaus-Gamkos, šiandien pristatoma premjera – tai pirmasis singlas iš grandiozinio „Flying Saucer Gang“ sugrįžimo albumo.

Naujausioje dainoje „Kultūra“ kalbama apie į Lietuvą atneštą naują muzikos kultūrą ir kitas panašias temas. Įspūdingą vaizdo klipą grupė įamžino Palangoje ir Vilniuje kartu su komanda, kuri įsimintinus muzikiniu klipus grupei „Flying Saucer Gang“ kuria jau trejus metus.

Vaizdo klipe grupės narius Remį ir Gamką gerbėjai turi galimybę išvysti repuojančius bažnyčioje. Juokaudami kūrėjai teigia, kad šiandien taip pat pristatoma jų vardinė CBD kanapių rūšis ir bažnyčia puikiai dera.

„Bažnyčia buvo pasirinkta ne atsitiktinai, tai religinis bei kultūrinis krikščioniško judėjimo simbolis, kaip ir repo muzikoje marihuana. Norėjome sutapatinti šiuos dalykus ir parodyti, kad tai puikiai dera kartu!“, – juokaudami pasakoja atlikėjai.

VIDEO: FSG - KULTŪRA
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką