Tiesiogiai
15min be reklamos
2009 12 22, 19:29

Skelbiame 2 kvietimų į „SEL Superklubą“ laimėtoją!

Kalėdos – stebuklų metas. Grupė SEL ir 15min.lt dovanojo galimybę laimėti 2 kvietimus į gruodžio 25 d. verslo, sporto ir pramogų centre „Forum Palace“ rengiamą įspūdingą kalėdinę diskoteką su geriausiais Lietuvos didžėjais.
Egidijus Dragūnas
Egidijus Dragūnas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Niekas neatsakė į visus tris klausimus. Pirmasis į du iš trijų klausimų teisingai atsakė ir 2 kvietimus laimėjo Lukas Sarachanovas iš Vilniaus. Sveikiname! Su laimėtoju susisieksime ir pranešime, kur ir kada atsiimti prizą. Teisingi atsakymai:

1.  „Neįvertinta karta“
2.  „Kiemas“
3.  Deividas

Likus vos kelioms dienoms iki „SEL Superklubo“ (per Kalėdas juo virs „Forum Palace“ koncertų salė ) atidarymo, Egidijus Dragūnas prasitarė, kad neseniai klubo didžėjų sąrašas pasipildė dar keliais lietuvių ir poros svečių iš užsienio vardais. „Mano vakarėlyje gruodžio 25 dieną „Forum Palace“ gros geriausias didžėjus iš Baltarusijos DJ Krasnov. Taip pat laukiame svečio iš JAV - Los Andželo klubuose grojančio DJ Igon Barovski. Sutinku, vakarėlio didžėjų sąrašas gana kontrastingas. Bet aš mėgstu kontrastus“, – paslaptingai šypsosi muzikantas.

Kaip jau buvo skelbta, „SEL Superklube“ plokšteles suks klubinės kultūros pionieriumi Lietuvoje vadinamas Ignas („Atari“), su žymiausiais pasaulio ir Europos didžėjais grojęs klaipėdietis DJ Mindaugelis, Julius Sour iš „513“, „G&G Sindikato“ narys DJ Mamania. Prie šios kompanijos neseniai prisijungė progressive/house scenos atstovas DJ Donatello. „Jau ir pats nebežinau, kas gros mano diskotekoje. Faktas, kad didžėjų bus daug. Ir aš būsiu vienas jų“, - sako E.Dragūnas.

Egidijus prisipažino savo svajonių diskotekai ruošiantis populiarios devintojo-dešimtojo dešimtmečių muzikos setą, į kurį įtrauks tokių grupių kaip „A-ha“, „Pet Shop Boys“, „Massive Attack“, „Snap“, KLF ir kt. hitus.


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką