Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 03 14, 06:13

Smuikininkas Vilhelmas Čepinskis buvusią žmoną dėl smuiko padavė į teismą

Smuiko virtuozui Vilhelmui Čepinskiui dar šį mėnesį, 38-ojo gimtadienio išvakarėse, teks apsilankyti Kauno apylinkės teisme. V.Čepinskis ten tikisi laimėti bylą dėl smuiko, iškeltą buvusiai žmonai Indrei Čepinskienei.
Vilhelmas Čepinskis ir Petras Geniušas
Vilhelmas Čepinskis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Juozo Siruso nuotr./Indrė Čepinskienė
Juozo Siruso nuotr./Indrė Čepinskienė

Kovo 18-ąją teisme vyks antrasis parengiamasis posėdis. Portalo Žmonės.lt žiniomis, pirmojo metu V.Čepinskis tvirtino, kad po skyrybų I.Čepinskienė tebesinaudoja jo šviesaus atminimo tėvui – garsiam smuikininkui ir dirigentui – Stanislovui Čepinskiui priklausiusiu muzikos instrumentu. 

V.Čepinskis nuspendė susigrąžinti 2014-ųjų rugpjūtį Anapilin iškeliavusio tėvo instrumentą. Bene vienintelis įrodymas, kad jis priklausė Čepinskiams, yra smuiko pasas, bylojantis, kad instrumentas kažkada buvo išvežtas į užsienį ir pargabentas į Lietuvą. Kas jo tikrasis savininkas, dokumente nenurodoma. Apie tai, kad smuiku kurį laiką grojo S.Čepinskis, Žmonės.lt šaltinių žiniomis, yra norinčiųjų paliudyti teisme. 

Žmonės.lt nuotr./Smuikas, dėl kurio bylinėjasi buvę sutuoktiniai Vilhelmas ir Indrė Čepinskiai
Žmonės.lt nuotr./ Smuikas, dėl kurio bylinėjasi buvę sutuoktiniai Vilhelmas ir Indrė Čepinskiai

Buvę sutuoktiniai apie bylą kalba santūriai. I.Čepinskienė, turinti darbo keliuose orkestruose, tvirtina, kad smuikas – vienintelio jos pragyvenimo šaltinio užtikrinimas. Iš muzikinės veiklos gaunamomis pajamomis ji išlaiko vienturtį sūnų, kurio susilaukė santuokoje su V.Čepinskiu.

V.Čepinskis tvirtina, kad kalbėti apie smuiko istoriją nenori, nes tikisi su pirmąja žmona sudaryti taikos sutartį. Ar tai pavyks, gali paaiškėti jau kovo 18-ąją. 

Išsiskyrė 2013 metais

Indrė ir Vilhelmas pažįstami nuo paauglystės. Abu jie mokėsi groti pas tą patį smuiko mokytoją. V.Čepinskis Indrei pasipiršo grįžęs iš Amerikos, kur studijavo ne vienerius metus. Pora susituokė 2002 metais. Po ketverių metų santuokos Čepinskiams gimė sūnus. Santykiai tarp Indrės ir Vilhelmo ėmė šlyti 2009-aisiais, oficialiai pora išsiskyrė prieš dvejus metus. Netrukus, tais pačiais 2013 metais, V.Čepinskis sukūrė kitą šeimą su smuikininke Viktorija Kukauskaite. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vilhelmas Čepinskis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vilhelmas Čepinskis

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką