Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 07, 19:40

„Šok su manimi“ bokso ringe Vytautas Šapranauskas ir Jurijus Smoriginas kovą baigė bučiniu

Šeštadienio vakarą tiesiogiai transliuoto projekto „Šok su manimi“ finalo metu netrūko žiūrovus pribloškusių staigmenų ir intrigų. Netikėtumu tapo projekto vedėjo Vytauto Šapranausko ir Jurijaus Smorigino kova bokso ringe, kuriuo trumpam tapo „Šok su manimi“ scena.
Vytautas Šapranauskas ir Jurijus Smoriginas
Laidos akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vyrų dvikovą išprovokavo surežisuotas J.Smorigino išsišokimas, V.Šapranauskui pranešus, kad tai – paskutinysis projekto „Šok su manimi“ sezonas ir daugiau, laimei, jam nebereikės matyti J.Smorigino. Tokius žodžius išgirdęs J.Smoriginas tučtuojau pakilo nuo komisijos nario kėdės ir išbėgo į sceną tikindamas, kad „turi teisę tarti žodį tautai“, o šioji „itin nori girdėti jo nuomonę“.

Audringi J.Smorigino šūksniai nutraukė V.Šapranausko ramybę – su šypsena čiupęs bokso pirštines jis įbėgo į ringą ir iškvietė „Juračką“ į dvikovą. „Stachura, duok pirštines! Žmones, uždėkit man rankas!“ – į mikrofoną šaukė komisijos pirmininkas ir puolė V.Šapranauską. Tačiau dvikovos būta draugiškos ir nuotaikingos – vyriškiai itin komiškai boksavosi scenoje, o J.Smoriginas kovos metu net pademonstravo baleto judesiukų.

Linksmąją „amžinų priešų“ dvikovą užbaigė jau tradiciniu tampantis „netikėtumas“ – stipriai apsikabinę vyriškiai ėmė ir… įsisiurbė į vienas kito lūpas. Tokia dvikovos pabaiga nepaliko abejingų – studijoje susirinkę žiūrovai, stebėdami veiksmą scenoje, tiesiog tryško džiaugsmu.

„Esu sakęs, kad tu, Jurijau, blogas aktorius. Atsiimu savo žodžius – tu labai blogas aktorius“, – J.Smoriginui grįžtant į komisijos narių gretas pabrėžė V.Šapranauskas, dar ilgą laiką negalėjęs atgauti kvapo.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Laidos akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Laidos akimirka


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką