15min be reklamos
Publikuota 2012 01 03, 13:31

„Šok su manimi“ finale – galybė staigmenų ir bokso kovų ringas

Daugiau nei keturis mėnesius TV3 žiūrovus smagiausiais šokiais, aistringiausiais jausmais, gražiausiomis dainomis ir teatrališkais pasirodymais džiuginęs populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ finišuos jau šį šeštadienį, sausio 7-ąją, 19.00 val. Projektą vainikuos didysis iškilmingas šokių projekto finalas, kuriam projekto prodiuseriai paruošė daugybę staigmenų, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
„Šok su manimi“ dalyviai
„Šok su manimi“ dalyviai / TV3 nuotr.

Nuotaikingoje didžiojo finalo programoje – porų finalininkių – Danguolės Stachuros ir Deivido Meškausko, Dominyko Vaitiekūno ir Justės Žemaitytės bei Donato Chlebinsko ir Gintarės Slausgalvienės – pasirodymai. Kiekviena pora finale sušoks net po tris savo geriausius šokius.   

„Šok su manimi“ ir „Chorų karų“ projektų vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė intriguoja – finalas tikrai neapsieis be staigmenų: „Apie didžiąją jų – kol kas nieko neišduosiu. Galiu tik užsiminti, kad visi žiūrovai liks be žado, o šįsyk „Šok su manimi“ visus pasitiks su pasikeitusiu amplua – rimtai finalinei kovai įrengsime simbolišką bokso kovų ringą!“

Finalo komisijoje savo pozicijas užims Jurijus Smoriginas, Jūratė Norvaišienė ir Sergėjus Jovaiša, kuriam pirmosiose laidose puikiai pavyko įsijausti į teisėjo vaidmenį ir užsitarnauti žiūrovų simpatijas. Kas bus ketvirtasis komisijos narys, kol kas – staigmena. Vakaro vedėjų gretose TV3 žiūrovus kaip visuomet pasitiks nuostabūs ir charizmatiškieji Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas, kurie, pasibaigus šiam projektui, stos prie galingųjų „Chorų karų“ vairo.

Į finalą atvyks ir svečių iš Latvijos – „Šok su manimi“ dalyviai Lauris Reinikas ir Aleksandra Kurusova.

Į finalą atvyks ir svečių iš Latvijos – „Šok su manimi“ dalyviai Lauris Reinikas ir Aleksandra Kurusova, kurie savu noru pasitraukė iš kovos savo vietą užleisdami Deividui Norvilui-Deiviui ir Katerinai Voropaj.

Per visus keturis mėnesius ant „Šok su manimi“ parketo šokių lyderio vardo siekė ir šios šalies įžymybės: magas Mantas Wizard, dainininkai – Justas Lapatinskas, Renata Voitechovskaja, Kristina Ivanova, Evelina Sašenko ir Vaida Genytė, aktorė Dalia Michelevičiūtė, „Mis Lietuva 1996“ Daiva Anužytė, TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė, Pasaulio hiphopo čempionas Olegas Staniulionis ir kultūristas Dainius Barzinskas.

Praėjusių metų „Šok su manimi“ lyderiais pripažinti atlikėjas Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj, 2009-aisiais pirma vieta atiteko dainininkei Šorenai ir Deividui Meškauskui. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką