2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Šok su manimi“ finale – L.Mikalauskas, Šorena ir G.Ivanauskas

Po šio šeštadienio įtemptos TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyvių kovos paaiškėjo, kas antrąją Kalėdų dieną kovos finaliniame šou. Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė, Šorena ir Deividas Meškauskas bei Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė. Deja, mažiausiai žiūrovų balsų ir komisijos vertinimo sulaukusi Mariaus Kiltinavičiaus ir Eglės Straleckaitės pora prieš patį finalą paliko „Šok su manimi“ projektą.
Priešpaskutinio projekto „Šok su manimi“ akimirkos
Priešpaskutinio projekto „Šok su manimi“ akimirkos / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Priešpaskutinėje laidoje TV3 žiūrovai buvo itin aktyvūs ir už mėgstamus šokėjus atidavė net 115 169 balsų.

Dar nepasibaigus projektui, kai kurios poros jau planuoja bendrą ateitį. Gytis Ivanauskas po Jūratės Norvaišienės pagyrų apie puikiai derančią jų porą prasitarė, kad su Justina tikrai dar šoks ne vieną šokį.

„Juk negali taip paprastai nubraukti tų pusės metų“, – šypsojosi Gytis.

Finalinėje populiariausio šių metų projekto „Šok su manimi“ laidoje šokėjai ir vėl rinksis laisvą programą, tačiau, pasak jų pačių, tai yra sunkiausia.

„Paruošti šokį be taisyklių, temos ir specialių nurodymų yra labai sudėtinga. Visuomet baisu suklysti ir nesulaukti žiūrovų bei komisijos palaikymo“, – kaip susitarę sako šokėjai.

Kuo paskutinį kartą nustebins „Šok su manimi“ dalyviai ir kokią staigmeną ruošia laidos vedėjų duetas, sužinosite antrą Kalėdų dieną.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką