Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 07, 19:57

„Šok su manimi“ finalo staigmena: į kovą sugrąžinti Deivis Norvilas ir Katerina Voropaj

Pirmasis 2012-ųjų šeštadienis TV3 televizijai ir ištikimiems jos žiūrovams buvo ypatingas – po keturių mėnesių sutemo projekto „Šok su manimi“ finalo vakaras. Nors komisijos ir žiūrovų balsai ankstesnėse laidose lėmė, kad finale šoks trys geriausios poros, šventinį vakarą netikėtai į projektą sugrąžinta ketvirtoji – Deivio Norvilo ir Katerinos Voropaj pora.
Deivis Norvilas ir Katerina Voropaj
Deivis Norvilas ir Katerina Voropaj / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Per šią savaitę sulaukėme tiek jūsų laiškų su pageidavimais, kad nebežinojome, kur dėtis. Mums svarbiausi jūsų norai, todėl į finalą grįžta ir visaverčiu jo dalyviu tampa neįtikėtinu humoro jausmu mus džiuginęs Deivis Norvilas ir Katerina Voropaj“, – į „Šok su manimi“ sceną, trumpam virtusią bokso ringu, dainininką su partnere pakvietė vakaro vedėjas Vytautas Šapranauskas.

Pats D.Norvilas, „Šok su manimi“ parketui laikinai tapus bokso ringu, užėmė tolimiausią jo kampą ir neslėpė džiaugsmo, gavęs dar vieną šansą nuskinti projekto laurus. Jis su partnere stojo į kovą dėl geriausiųjų vardo su Danguole Stachura ir Deividu Meškausku, Dominyku Vaitiekūnu ir Juste Žemaityte bei Donatu Chlebinsku ir Gintare Slausgalviene.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką