15min be reklamos
2012 01 07, 23:10

„Šok su manimi“ nugalėtojas Dominykas Vaitiekūnas: šį savaitgalį gali tekti atsiimti dar vieną statulėlę...

Trečiojo „Šok su manimi“ projekto nugalėtojais tapusi Dominyko Vaitiekūno ir Justinos Žemaitytės pora neslėpė pergalės džiaugsmo, tačiau pripažino, kad šis laimėjimas jiems nebuvo netikėtas.
Dominykas Vaitiekūnas ir Justė Žemaitytė
Dominykas Vaitiekūnas ir Justė Žemaitytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Būtų nesąžininga sakyti, kad nesitikėjome laimėti, tačiau visko galėjo nutikti. Žinojome, kad turime tikimybę tapti nugalėtojais“, – vos nulipęs nuo nugalėtojų pakylos 15min.lt sakė D.Vaitiekūnas. Anot jo, pergalę nujausti buvo galima dėl prieš tai žiūrovų demonstruoto palaikymo. „Mąstydami apie finalą, ruošėmės viso labo gerai pasirodyti“, – teigė naujai iškeptas šokėjas.

Paklaustas, kur ketina padėti 10 tūkst. eurų, kuriuos laimėjo pelnydamas pirmąją vietą projekte, D.Vaitiekūnas sakė nematąs problemos, kur juos išleisti.

„Tikrai turėsiu, kur padėti tuos pinigus. Beveik devynis mėnesius šokau neatlygintinai“, – juokėsi jis. Pasidomėjus, kaip dalysis gautą sumą su partnere, atlikėjas nedvejodamas atsakė: „Gal per pusę…“ – sakė jis.

Tačiau prieš suskubdamas švęsti pergalės D.Vaitiekūnas tikino visų pirma norįs… nueiti į dušą.

„Pirmiausia noriu nusiprausti nuo savęs visa tai, kuo esu ištepliotas. Noriu eiti į dušą!“ – juokėsi atlikėjas. Paklaustas intriguojamo klausimo, ar draugauja su savo partnere J.Žemaityte, vaikinas skubiai atkirto, jog tai – ne žurnalistų reikalas.

„Pagrindinis projekto prizas tikrai nėra šis laimėjimas, pirmoji vieta. Man, manau ir Justei, pagrindinis prizas yra visi tie dalykai, kuriuos mums davė šou, o jų yra labai daug. Devynis mėnesius praleidom kartu, turėjome įvairiausių akimirkų, įgavome daug patirties. Buvo visko, tačiau ištvėrėme. Viskas nebuvo lengva, faina ir gražu, tačiau buvo įdomu. Suvažinėjome daug kilometrų, praleidome daug laiko“, – atsiėmęs apdovanojimą, mintimis dalijosi D.Vaitiekūnas.  

Šis savaitgalis D.Vaitiekūnui gali būti itin sėkmingas – jau sekmadienį vyksiančiuose M.A.M.A. apdovanojimuose jo grupė „Liūdni slibinai“ nominuota kaip geriausia alternatyvi grupė. „Gali būti, kad teks užlipti į sceną atsiimti dar vienos statulėlės“, – šypsojosi dainininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką