15min be reklamos
2015 01 03, 18:53

„Šok su manimi“ prasidėjo Jurijaus Smorigino šypsena: „Projektas apsivalė nuo šiukšlių“

Šeštadienio vakarą devynios „Šok su manimi“ poros vėl sukasi ant parketo: spalvingi įvaizdžiai, vienas už kitą įmantresni šokiai, komisijos liaupsės, kritika bei emocijos, kaip ir praėjusiais šeštadieniais, liejosi per kraštus.
Jurijus Smoriginas
Jurijus Smoriginas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Projekte varžėsi „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Vytautas Viluckis, dainininkė Monika Linkytė ir Justas Bareišis, modelis Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas ir  Jomantė Dapkevičiūtė, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas, vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas ir Lina Diktanaitė bei trasseksualas Agness Landau ir Justas Žilinskas.

Praėjusioje laidoje mažiausiai balsų surinko Agness Landau ir Monika Linkytė, tačiau švenčių proga buvo nuspręsta, kad iš projekto tą vakarą nekris nė viena pora, todėl abi dalyvės liko varžytis toliau.

Projektą pradėjo Igno Barkausko ir Jomantės Dapkevičiūtės pora, sušokusi sambą. Prieš įvertindamas jų šokį komisijos narys Jurijus Smoriginas pasidžiaugė, kad projektas, anot jo, išsigrynino ir apsivalė nuo šiukšlių.

„Gerai, kad per Lietuvą praūžė uraganas ir kartu išsinešė visas šiukšles, apvalydamas projektą. Liko tik stipriausi“, – sakė jis.

Žmonės.lt primena, kad praėjusį šeštadienį neiškrito nei viena pora, tačiau savo noru išėjo Monika Šalčiūtė – mergina savavališkai nusprendė nebedalyvauti projekte ir praėjusį šeštadienį jos ant parketo žiūrovai nesulaukė.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką