Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

„Šok su manimi“ turėjo palikti gerbėjų būrį į filmavimą atsivedęs M.Kiltinavičius (atnaujinta 22.04, nuotraukos)

Šį kartą poroms teko gan sudėtinga užduotis – septynioliktą savaitę besitęsiančio projekto laidoje dalyviams teko pristatyti šokius ne iš sportinių šokių programos. Projekto dalyviai repetavo pasirodymus nuo baleto iki modernaus šokio. Poroms buvo suteikta galimybė į pagalbą pasikviesti šokėjų grupes, kurios paįvairino dalyvių pasirodymus.
Priešpaskutinio projekto „Šok su manimi“ akimirkos
„Šok su manimi“ laida / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dainininkui, grupės N.E.O. nariui Mariui Kiltinavičiui tai ir pakišo koją - po pasirodymo daug komisijos priekaištų sulaukęs dalyvis turėjo atsisveikinti su projektu.

Pirmieji scenoje pasirodė dainininkas Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė, į pagalbą pasikvietę Gintarės vyrą Tomą. Restorane užsimezgęs meilės trikampis baigėsi aistringu Liudo ir Gintarės argentinietišku tango.

„Aš labai noriu pagirti, šį kartą jie pasirodė labai gerai ir personažai nieko, ir Slausgalvis pasirodė įspūdingai“, – sakė Vytenis Pauliukaitis, poros pasirodymą palyginęs su saldainiu ant kalėdinės eglutės.

Choreografas Jurijus Smoriginas taip susižavėjo pasirodymu ir T.Slausgalvio choreografija, kad pasikvietė šokėją ir pasodino į savo vietą prie komisijos stalo.

„Tai buvo toks deimantukas. Tu turi tokią puikią žmoną, gyvenk ir kuo daugiau vaikų turėk“, – T.Slausgalviui palinkėjo choreografas.

Dainininkas Marius Kiltinavičius iš šokėja Eglė Straleckaitė su didžiuliu būriu jaunuolių ir mažajai  dainininkei Eglei Jurgaitytei dainuojant parodė masinį, gatvės stiliaus šokį, į jį įpynę ir Michaelo Jacksono „mėnulio eiseną“. Tačiau komisijai labai užkliuvo  toks poros pasirinkimas – nes Eglė ir Marius tiesiog paskendo šokančių masėje.

 „Aš liūdžiu, nes maniau, kad į finalą ši pora išeis brandžiau. Masuotėje buvo ir geriau už tave šokančių. Man rodos, reikėjo pagalvoti ir parodyti įdomesnį numerį. Maniau kad šį vakarą „driokstelsi“ normaliau. Nežinau...“ – atsiduso taip pat Mariui papriekaištavęs V.Pauliukaitis.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Prieapaskutinio projekto `ok su manimi akimirkos
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Šorena ir D.Meškauskas

(Atnaujinta 20.35) Dainininkė Šorena ir Deividas Meškauskas tik savaitę pasimokę flamenko šokio pristatė savo pasirodymą ir sulaukė ne itin gerų atsiliepimų.

Aš manau, kad Šorena turi būti kitą savaitę su karūna, laimėtoja. Ką jie padarė šį vakarą – mano širdis krauju plūsta. Flamenko – taip pavojinga, tai tas pats kas provincialus teatras pradėtų groti Stravinskį. Flamenko – tai ugnikalnis. Tokio didelio nusivylimo kaip šį kartą dar niekada nepatyriau.

„Jau negaliu meluoti. Aš manau, kad Šorena turi būti kitą savaitę su karūna, laimėtoja. Ką jie padarė šį vakarą – mano širdis krauju plūsta. Flamenko – taip pavojinga, tai tas pats kas provincialus teatras pradėtų groti Stravinskį. Flamenko – tai ugnikalnis. Tokio didelio nusivylimo kaip šį kartą dar niekada nepatyriau“, – kalbėjo J.Smoriginas, netrukus čiupęs Šoreną ir išsivedęs ją pamokyti flamenko.

Jurijau, nereikėjo šokti, nereikėjo. Deividas šoko geriau”, – po mažo J.Smorigino spektaklio scenoje pakomentavo komisijos narys, dirigentas Gintaras Rinkevičius.

J.Norvaišienė pritarė J.Smoriginui, kad šįkart Šorena buvo „užgesusi“, nublankusi, tačiau tam paprieštaravo V.Pauliukaitis, pasirodymą pavadinęs „aukščiausiu pilotažu“.

„Koks sunkus ritmas, choreografiškai buvo labai įdomu, pabaiga man labai patiko“, – teigė režisierius.

Balti kaip sniegas choreografas Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė savo šokyje supynė baletą ir modernų šokį. Pasak Gyčio, savo pasirodyme jie bandė perteikti jautrią akimirką – paskutinį mylimųjų bučinį.

„Kadangi aš apie šokį nesuprantu nieko, tai man labai patiko. Man šis numeris buvo nepaprastai įtaigus – ko jie neprišoko, tą jie suvaidino“, – porą pagyrė J.Smoriginas.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Prieapaskutinio projekto `ok su manimi akimirkos
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./G.Ivanauskas ir J.Žemaitytė

(Papildyta 21.23) Antrąjį šokį pristatęs L.Mikalauskas ne taip patiko J.Smoriginui kaip pirmąjį kartą, tačiau choreografo nuomone, Liudas – vis vien vien talentingas ir universalus žmogus. Priekaištų šokančiam dainininkui rado dirigentas G.Rinkevičius.

Techniškai šokis gerai atliktas, tačiau vaidyba – paviršutiniška ir truputį kičinė“, – teigė jis.

Antrasis M.Kiltinavičiaus šokis perkėlė į tarpukario Lietuvą. „Džiaugiausi žiūrėdama į Marių“, – sakė Jūratė Norvaišienė, porą gyrė ir V.Pauliukaitis.

Tai buvo stilinga, su lengvu humoru, bet nepervaidinta. Ir Eglė buvo lyg išgėrusi pieno, pavalgiusi bulkučių...“ – daugelį prajuokino režisieriaus komentaras.

Flamenko kvepėjo fatalizmu, šis juodas šokis – satanizmu. Bet buvo geriau buvo nei flamenko. Puikiai.

Flamenko kvepėjo fatalizmu, šis juodas šokis – satanizmu. Bet buvo geriau buvo nei flamenko. Puikiai“, – antrąjį Šorenos ir D.Meškausko šokį pakomentavo G.Rinkevičius.

Jaučiu Kaukazo karžygių kraują. Šaunu“, – Šoreną pagyrė J.Norvaišienė.

Visus dešimtukus surinkusį J.Žemaitytės ir G.Ivanausko šokį J.Smoriginas pavadino „Bedžioniukų tango“.

Nuostabus, talentingas pasirodymas. Gyčio viduje – bardakas, o galiausiai jis tapo makaka – pabaigoje buvo tris numetimai. Tai buvo labai talentinga“, – kalbėjo J.Smoriginas.

J.Norvaišienė palinkėjo porai ir po šokių projekto veiklą tęsti toliau kartu, nes tai jiems puikiai sekasi.

Aš vis laukiu, kada Gytis pasmaugs savo partnerę, nes savo pasirodymais einate link to. Gyti, palauk iki kitos laidos“, – juokėsi V.Pauliukaitis.

(Atnaujinta 22.04) Susumavus abiejų savaičių komisijos balsavimo rezultatus, ketvirtoje vietoje atsidūrė M.Kiltinavičius, trečioje vietoje – Šorena, antroje – L.Mikalauskas ir pirmieji komisijos nuomone – G.Ivanauskas. Žiūrovų nuomone pirmoje vietoje – L.Mikalauskas, antroje – Šorena, tretieji liko G.Ivanauskas ir J.Žemaitytė, o ketvirtieji – M.Kiltinavičius ir E.Straleckaitė.

Bendroje komisijos ir žiūrovų lentelėje projekto lyderiais tapo Šorena ir D.Meškauskas, antroje vietoje liko G.Ivanauskas, trečioje vietoje atsidūrė L.Mikalauskas, paskutinė vieta liko M.Kiltinavičiaus ir E.Straleckaitės porai, kuriai teko visam laikui atsisveikinti su šokių projektu.

Ačiū visiems kurie mus palaikė, ačiū Eglei ir ačiū treneriams“, – padėkojo projektą palikęs Marius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką