Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 25, 12:22

E.Straleckaitė-Domarkienė švenčia 30-metį: Tenerifėje paminės ir dar vieną svarbią progą

„Visą laiką savo gimtadienius planuodavau pati. Daug svečių, veiksmo, žaidimų – tiesiog sėdėti prie stalo yra ne man. Bet šįkart Dominykas pasakė, jog niekuo nesirūpinčiau. Tai tikrai nežinau kas manęs laukia“, – sako šiandien, birželio 25 d., trisdešimtmetį mininti šokėja Eglė Straleckaitė Domarkienė.
Eglė Straleckaitė Domarkienė
Eglė Straleckaitė Domarkienė / Dainiaus Ščiukos nuotr.

Ypatingą rytą ji kartu su artimiausiais sau žmonėmis sutinka Tenerifėje, kur iš viso ketina ilsėtis net mėnesį laiko. Nebe pirmą kartą šioje saloje viešinti kaunietė jau turi mėgstamas vietas – sporto erdvę ant vandenyno kranto, kavinaites, parduotuves, parkus.

Į visus metus geru oru poilsiautojus lepinančią salą Domarkai atskrido iš Paryžiaus, kur keturias dienas vizitavo Prancūzijos įžymybes ir išpildė dukrelei prieš metus duotą pažadą aplankyti Disneilendą.

„Vakarytė iš arti pamatė visus savo skaitytų pasakų herojus, o aš pasidžiaugiau galėjusi apžiūrėti Versalį – vietą, kurią dažnai minėdavo mano mėgstamose knygose“, – pasakoja sukaktuvininkė.

Kad šįmet ilgesnį laiką praeis kartu poilsiaudami, Dominykas ir Eglė nutarė iš anksto. Prieš beveik metus vestuves atšokusi pora tąsyk medaus mėnesiu taip ir nepasidžiaugė – krepšininkas jau liepos viduryje išvyko ruoštis sezonui į „Enea Astoria Bydgoszcz“ klubą. Vėliau jam teko žaisti Ukrainoje, o iš karo niokojamos šalies po kurio laiko persikelti į Prancūziją.

„Buvo tikrai sunkūs metai – daug įtampos, netikrumo, nuovargio. Tai kuriam laikui atėmė vidinį džiaugsmą. Labai pasiilgau tos nuolat besišypsančios Eglės, todėl, gimtadienio proga, linkiu sau nurimti, prisipildyti vidinės saulės bei juoko. Aišku, trokštu, ir kad visi, kuriuos myliu, būtų sveiki. Artėjant gimtadieniui dar kartą pajutau, kokia turtinga esu – tėveliai, dukrelė, vyras, brolis... Jie man patys svarbiausi. Tai didžiausia dovana, kurią gali gauti žmogus“, – kalba E.Straleckaitė Domarkienė.

Ji atvira – įžengdama į naują dešimtį tikisi ir emocinės rimties, ir fizinio pasiruošimo. Visada daug dėmesio sportui skyrusi pašnekovė patikina – jo ji stengsis niekada neapleisti.

Dar prieš kelionę Eglė sumanė šiek tiek pakeisti ir savo įvaizdį – prisiauginti plaukus. Įgyvendinti sumanymą jai padėjo viena žinomiausių plaukų priauginimo meistrių Danielė Stelmokienė, Lietuvoje garsėjanti ne tik savo kruopščiai atliekamu darbu, bet ir socialinėmis iniciatyvomis.

„Sulaukiau labai daug dėmesio ir patarimų. Nors apie Danielę buvau paskaičiusi daugybę gerų komentarų, būsiu nuoširdi – gavau daugiau nei tikėjausi. Su ja jau aptarėme ir būsimus pokyčius – moterys žino, koks saldus yra atsinaujinimo jausmas“, – sako pašnekovė.

Eglė prisimena ir istoriją iš vaikystės, kai, net ir būdama svečiuose, ant galvos visada užsidėdavo virtuvinę šluostę. Tėvai ilgai spėliojo, ką reiškia toks dukrelės elgesys, kol ji vieną kartą nepaaiškino – tai yra jos plaukai.

„Natūralios šviesiaplaukės dažnai turi daugiau dėmesio skirti savo plaukams, nes jie iš prigimties būna plonesni ir trapesni. Vaikystėje kasos man visai neaugo, tad, ta šluostė, matyt, buvo ženklas, kokios vis dėlto man jos svarbios. Paauglystėje savo plaukais tikrai labai rūpinausi – prisiskaičiusi liaudiškų receptų, lepindavau juos visokiomis priemonėmis. Dabar jiems taip pat skiriu daug dėmesio, tik jau ir su specialistų pagalba“, – sako E.Straleckaitė Domarkienė.

Ji patikina – gimtadienis, ypač apvalesnė sukaktis, ragina labiau susimąstyti apie viską, o daugiausiai – apie būtinybę branginti kiekvieną akimirką.

„Sieksiu, kad naujas etapas taptų geriausiu mano laiku, net ir tuomet, kai gyvenimas iškrės pokštų ar pažers naujų iššūkių. Žvilgtelėjusi atgal suprantu, kad su amžiumi viskas tik sudėtingėja ir svarbius pasirinkimus reikia daryti vis dažniau. Net linkėjimai, kurie jaunytėje tėra tik žodžiai, bėgant metams įgauna gilesnę prasmę“, – kalba E.Straleckaitė Domarkienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką