15min be reklamos
2014 01 03, 20:30

Šokėja Justina Žemaitytė susižadėjo su jėgos aitvarų valdymo treneriu Tadu Gauču

Šokėjai Justinai Žemaitytei didžiosios žiemos šventės įsimins ilgai. Portalo Žmonės.lt žiniomis Justina per Kalėdas susižadėjo su Tadu Gauču, „Kintų kaitų klube“ dirbančiu jėgos aitvarų valdymo treneriu. Pora Naujuosius sutiko kartu Palangoje.
Justina Žemaitytė ir Tadas Gaučas
Justina Žemaitytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

J.Žemaitytė ir T.Gaučas viešumoje drauge buvo pastebėti 2013 metų vasarą, kuomet apsilankė parduotuvės „H&M“ atidaryme Vilniuje. „Nenoriu pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Galiu pasakyti tik tiek, kad su Tadu mes nesame šviežia pora“, – tuomet portalui Žmonės.lt pasakojo Justina.

Šokėją su mylimuoju Tadu Gauču suvedė aistra jėgos aitvarams. Kaip Žmonės.lt jau rašė, išmokti plaukti banglente su aitvaru Justė pasiryžo praėjusių metų birželį. Pirmąsias pamokas ir namų darbus ji atliko draugams priklausiančiame „Kintų kaitų klube“. Jame ir dirba T.Gaučas, vaikinas taip pat studijuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Justina Žemaitytė – profesionali šokėja, klubo „Toro“ trenerė. 2009 m. kartu su choreografu Gyčiu Ivanausku ji dalyvavo projekte „Šok su manimi“, kur užėmė trečiąją vietą. 2013 m. sausį Justina kartu su partneriu „Zip FM“ laidos vedėju Jonu Nainiu-Jovani tik per plauką nelaimėjo to paties projekto ir liko antroje vietoje.

Asmeninio albumo nuotr./Justina Žemaitytė ir Tadas Gaučas
Asmeninio albumo nuotr./Justina Žemaitytė ir Tadas Gaučas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką