2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Šokėjai M.Valinovič ir R.Narkevičius laukiasi pirmo vaiko: dėl lyties labiausiai nustebo jų mamos

Praėjusią vasarą vestuves iškėlę šokėjai Melisa Valinovič ir Rafalas Narkevičius iš pradžių turėjo prisijaukinti vyro ir žmonos statusą, o jau netrukus pasitiks dar vienas džiaugsmo, bet kartu ir atsakomybės kupinas permainas – taps tėvais. „Kai pagalvoju, kad mūsų gyvenimas tuoj apsisuks 180 laipsnių ir jau būsime nebe dviese, aplanko jauduliukas“, – šypsosi Rafalas. Su portalu Žmonės.lt jis pasidalijo mintimis apie būsimą tėvystę ir naują etapą žyminčios fotosesijos kadrais.
Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič
Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič / @yehor.photo.people ir Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr.

Naujiena, kad taps tėvais, šokėjus M.Valinovič ir R.Narkevičių pradžiugino praėjus keliems mėnesiams po to, kai jiedu tapo vyru ir žmona – 2022-ųjų rugpjūtį mylimieji susituokė, o tų pačių metų gruodį sužinojo, kad laukia dar vienas džiugus gyvenimo etapas. Portalui Žmonės.lt Rafalas pasakojo, kad Melisa kurį laiką tai nuo jo nuslėpė, o kai jau ištaikė progą pranešti, jog laukiasi, vyras pats netikėtai tai ėmė ir... atspėjo.

„Kažkurį penktadienį Melisa sako – nusiperkame nealkoholinio šampano, noriu atšvęsti savaitgalį (turėjome lažybas-susitarimą, kad nuo rugsėjo iki naujųjų metų nevartosime alkoholio). Grįžę namo bei pasiruošę filmo vakarui atsidarome šampano butelį ir ji sako: „Ar žinai, ką švęsime?“ Sakau: „Žinoma. Tu nėščia.“ Nežinau, kodėl taip pasakiau, gal kažkiek blefavau, bet, pasirodo, atspėjau“, – ypatingą dieną prisiminė R.Narkevičius.

@yehor.photo.people nuotr./Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič
@yehor.photo.people nuotr./Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič

Duodamas interviu portalui Žmonės.lt, Rafalas neslėpė – su mintimi, kad jau netrukus į pasaulį pasibels naujas šeimos narys, apsiprasti nebuvo lengva.

„Labai apsidžiaugėme, nors patikėti, kad aš būsiu tėtis, man iki šiol yra sunku. Atrodo, kaip ir viskas aišku – turėsime mažylę, ko čia nesuprasti. Bet kai pagalvoju, kad mūsų gyvenimas tuoj tuoj apsisuks 180 laipsnių ir jau būsime nebe dviese, tai aplanko jauduliukas. Jausmas, kad netrukus mūsų gyvenimas turėtų prasidėti iš naujo, o ir iš tikrųjų, kažkam jis juk ir prasidės“, – mintimis apie būsimą šeimos pagausėjimą dalijosi žinomas šokėjas.

Melisa pirmos savo ir Rafalo atžalos šiuo metu laukiasi septintą mėnesį. „Mažylė jau spardosi kaip pasiutusi. Melisa kartais net krūpteli nuo kokio nors netikėto pareiškimo pilve“, – šyptelėjo R.Narkevičius.

Tačiau, anot pašnekovo, pats nėštumo laikotarpis – gana sklandus: „Melisa jaučiasi gerai, tas svarbiausia. Pilvas pučiasi vis labiau ir labiau, darosi sunkiau miegoti, ilgesnės distancijos reikalauja vienos kitos pertraukos atsikvėpimui, bet ji šaunuolė, aktyvaus gyvenimo tempo dar neatsisakė. Kovo gale aplankėme Berlyną, o gegužės mėnesį buvome Paryžiuje.“

Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr./Melisa Valinovič
Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr./Melisa Valinovič

Rafalas patikino – pasiruošimas būsimai tėvystei jau pačiame įkarštyje. Juk laiko iki tos dienos, kai vaikelis išvys pasaulį, lieka vis mažiau.

„Nupirkome beveik visus būtiniausius daiktus. Melisa jau turi atskirą knygų apie nėštumą ir motinystę biblioteką. Aplinkoje yra daug tėvelių mūsų bendraamžių, kurie noriai pasidalina patarimais. Aišku, kiekvienas mažylis – individuali asmenybė, kaip bus – neatspėsi, bet patarimų bagažą susikrovėme tikrai nemažą.

Melisa jau išėjo į dekretines atostogas, bet atostogomis to dar nepavadinsi. Galima drąsiai sakyti, kad dabar – finišo tiesioji, tai ramiai nebūsi, lakstai, kuitiesi, nes nori, kad viskas būtų paruošta“, – portalui Žmonės.lt pasakojo R.Narkevičius.

Pora jau žino vaiko lytį – sutuoktiniams gims mergaitė. Rafalas iki šiol su jauduliu prisimena akimirką, kai Melisa jam tai pranešė. Tuo metu mylimieji lankėsi Berlyne.

„Kažkurį vakarą prieš gulant miegoti nuo Melisos gavau dovanėlę – rožinį kūdikio kombinzonėlį. Nors atrodo nieko ypatingo, bet akimirka jaudinanti.

O mūsų reakcija buvo paprasta – džiaugsmas. Manau, kad nesvarbu kas gims, svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas“, – portalui Žmonės.lt pabrėžė pašnekovas.

Artimiausiam šeimos ratui šokėjai surengė ir kūdikio lyties atskleidimo šventę. Pasirodo, daugeliui joje dalyvavusių žinia, kad gims mergaitė, buvo itin netikėta.

„Trakuose išplaukėme laivu. Surengėme kelis žaidimus, vienas jų buvo balsavimas už lytį. Iš 10 žmonių tik 2 atspėjo. Visi tikėjosi berniuko – galbūt dėl to, nes mano pusėje beveik visi bičai. Mūsų mamos nustebo – turbūt labiau nei mes patys“, – šyptelėjo R.Narkevičius.

Žinodami, kas gims, šokėjai mažylei jau renka ir vardą. Vis dėlto Rafalas prisipažino – rasti bendrą sprendimą kol kas nelengva.

„Jau turime favoritus, tik bėda ta, kad man ir Melisai patinkantys vardai yra skirtingi. Tai šiuo metu bandome prisijaukinti vienas kito pasirinkimus. Laiko dar turime, tai matysime, kaip bus. Jei neišsirinksime, spręsime pamatę mažylę“, – svarstė R.Narkevičius.

Jau žinodami, kad taps tėvais, sutuoktiniai viešėjo Paryžiuje. Ši kelionė buvo ypatinga dar ir dėl to, kad pora jos metu įsiamžino romantiškoje ir naują gyvenimo etapą žyminčioje fotosesijoje Eifelio bokšto fone.

„Kelionę turėjome įsigiję iš anksčiau. Kadangi Melisa jautėsi gerai, nebuvo minčių neskristi. Pačia kelione labai džiaugiamės: Paryžius – nuostabus miestas. Kadangi buvome tik kelias dienas, dar daug ko nepamatėme, todėl ateityje planuojame į meilės sostinę sugrįžti.

Mintis įsiamžinti kilo pamačius draugų nuotraukas, kurios mums labai patiko, taigi paprašėme jų fotografo kontakto ir su juo susisiekėme. Kadangi fotosesija vyko saulei tekant, tai prie bokšto jau turėjome būti 5:45 val. ryte“, – atskleidė Rafalas.

Paprašytas įvertinti metus po savo ir Melisos vestuvių, jis pabrėžė, kad šie prabėgo išties greitai, tačiau spėjo padovanoti daug patirčių: „Atsigręžus į tą laiką – buvo daug nuveikta. Trumpiau tariant – metai buvo smagūs! Pakeičiau darbą, kartu su Melisa spėjome sudalyvauti LRT projekte „Miuziklo garsai“. Atšventėme mano 30-metį! Šiek tiek pakeliavome. O didžiausias metų įvykis – dar prieš akis. Kol kas važiuojame pagal planą, tai mėgaujamės ir džiaugiamės.“

Ir nors pora tebelaukia pirmagimės, Rafalas portalui Žmonės.lt prasitarė, kad su žmona piešdami ateities planus svajoja apie gausią šeimą: „Kadangi tiek aš, tiek Melisa turime brolius, tai ateityje norėtume turėti bent du vaikus – mums atrodo, kad dviem augti yra smagiau.“

Fotogalerija:

Akimirkos iš 2022 metais vykusių vestuvių:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką