2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Šokėjai Violeta DaQueen ir Auggi taps tėvais: apie ypatingai praneštą žinią ir gydytojos frazę

Profesionalūs šokėjai, choreografai, įvairiuose televizijos projektuose žibėję Violeta ir Augustinas Paulioniai, šokių pasaulyje dar žinomi kaip Violeta DaQueen ir Auggi, džiaugiasi gavę ypatingą gyvenimo dovaną – laukiasi pirmagimio. Neseniai surengtos šventės metu pora sužinojo ir būsimo vaikelio lytį. Interviu šokėjai papasakojo ne tik apie ją, bet ir apie artimiesiems itin jautriu būdu praneštą žinią, stebuklingą nuojautą, pasiruošimą tėvystei ir požiūrį į nėštumą.
Violeta DaQueen, Auggi
Violeta DaQueen, Auggi / Asmeninio albumo nuotr.

Ėmus planuoti laukti ilgai neteko

„Pagaliau niekas nebeklausinės, kada vaikai“, – šypsosi 2017-aisiais susituokę Violeta ir Augustinas Paulioniai, ateinančią vasarą sūpuosiantys savo pirmagimį. Portalui Žmonės.lt duodami interviu apie naują gyvenimo etapą, šokėjai bei tokių projektų kaip „Lietuvos talentai“ ir „Didysis šou burbulas“ dalyviai Violeta DaQueen ir Auggi neslėpė – pastarojo klausimo sulaukdavo dažnai.

„Kai pradėjome draugauti, visi klausinėjo, kada susižadėsime, kai susižadėjome – klausė, kada vestuvės. O po jų teiravosi, kada vaikai. Galvojom, gal čia jau lemiamas klausimas. Bet kai paaiškėjo, kad gims berniukas, mama pasakė – aš ir mergaitės noriu, kada bus mergaitė? Tai nepaleidžia klausimai vis dėlto“, – juokėsi Augustinas.

Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi
Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi

Kai beveik prieš šešerius metus tuokėsi, mylimieji vaikų dar neplanavo – norėjo pagyventi sau. O kai tik neseniai apsisprendė jų turėti – pirmagimis neilgai trukus ėmė belstis į pasaulį.

„Turime ne vieną pažįstamą, kurie vaikų bando susilaukti labai ilgai. Ir mes buvome nusiteikę, kad užtruks tikrai nemažai laiko. Bet viskas labai greit įvyko“, – šyptelėjo Augustinas.

„Gavome šią dovaną labai anksti, vos tik pasiprašėme. Labai apsidžiaugėme, nes rezultatas buvo labai lauktas“, – sutuoktiniui paantrino Violeta.

Ypatingai pranešta žinia ir džiaugsmo ašaros

Pora apie užgimusią gyvybę sužinojo lapkričio pradžioje. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt, V.Paulionė prisiminė naktį, kai neapleido, nuojauta, kad galbūt laukiasi. Pasidarė nėštumo testą – šis buvo teigiamas. Tiesa, Augustinui iš karto dar nesakė – ryte pasitikrino vėl. Tuomet, kai nebeliko abejonių, džiugią žinią sužinojo ir jis.

„Mane pažadino anksčiau, negu turėčiau keltis – nesupratau, kas vyksta. Atnešė dėžutę, o joje – batukai. Žiūriu į Violetos veidą, o ji į mane, ir sakau – jau, rimtai? Sako – taip. Tada abu apsiverkėme ir apsikabinome“, – jautrią akimirką prisiminė A.Paulionis.

Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi
Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi

Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą šokėjai kurį laiką pasiliko tik sau – artimiesiems nutarė pranešti, kai sueis keli nėštumo mėnesiai. Šis laikotarpis kaip tik sutapo su gražiausiomis žiemos šventėmis, tad šeimai naujiena buvo netikėta dovana.

„Pagalvojome, kad reikia nustebinti tėvus ir žinią visai šeimai pranešti per Kūčias. Dalijomės dovanomis ir kaip paskutinę dovaną ištraukėme dėžutę su echoskopo nuotrauka ir dviem mažomis kojinytėmis. Mama atidarė tą dėžutę ir iškart tą pačią sekundę pravirko. Dar paklausė, ar tai tiesa, mes patvirtinome, ir visi mielai apsikabinome“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Augustinas.

„Visiems padovanojome dovaną. O Augio sesė jau ėmė planuoti, ką pirkti kitoms Kalėdoms (kūdikiui – aut. past.). Sako – nebegaliu ramiai praeiti pro parduotuvę“, – juokdamasi pridūrė Violeta.

Nujautė, kas gims

Vaikelio lytį pora sužinojo paskutinį vasario šeštadienį įvykusios šventės metu. Tiesa, patys būsimi tėvai jos rengti neplanavo.

„Savo treniruojamoms komandoms apie lėliuko laukimąsi pranešėme po Naujųjų. Ir iš karto klausia – ar darysite kūdikio lyties atskleidimo vakarėlį? Sakau – ką žinau, gal ne. O Marija (Augustino sesuo – aut. past.) ir Vanesa (kita treniruojamos komandos narė – aut. past.) ėmė įtikinėti – Violeta, darom, g labai faina, mes tau suorganizuosime, o tau tik reikės padaryti, kad kažkaip sužinotumėme lytį“, – pasakojo V.Paulionė.

Šventė buvo surengta poros vadovaujamoje „ANT“ šokių studijoje – didelės patalpos tam puikiai tiko. Violeta pabrėžė – kas gims, ji ir Augustinas sužinojo tik šeštadienį: „Daktarė lytį užrašė ant lapuko, užklijavo visaip, kad nematytume. Mes nežiūrėdami perdavėme tą lapuką Augustino sesei Marijai. Organizavo šventę ilgai, kokias tris savaites. O mes nieko nežinojome, vis bandėme kažką išpešti, bet nepavyko.“

Asmeninio albumo nuotr./Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė
Asmeninio albumo nuotr./Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė

Šventė viršijo visus lūkesčius – patikino pašnekovė: „Buvo labai gražu, labai jaukiai padaryta aplinka. Buvo sukviesta nemažai svečių, mano ir Augustino giminės, draugai, šokėjai.“

Vakarėlio metu vyko įvairūs žaidimai. Duodamas interviu portalui Žmonės.lt, Augustinas pasidžiaugė, kad jie buvo ne tik įdomūs, bet ir modernūs.

Asmeninio albumo nuotr./Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė
Asmeninio albumo nuotr./Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė

Faina, kad nebuvo stereotipų, kad jeigu berniukas, tai būtinai mėlyna spalva, o jeigu mergaitė – tai būtinai rožinė. Nė vieno žaidimo nebuvo su tokiais rėmais“, – teigė šokėjas.

Žinoma, svarbiausia ir laukiamiausia buvo akimirka, kai paaiškėjo pirmagimio lytis. Violeta ir Augustinas sužinojo, kad jiems gims berniukas.

Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi
Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi

„Atnešė didžiulę dėžę, skaičiavome nuo dešimt iki vieno, tada ją atidarėme ir iš jos išskrido balionai su užrašu „Boy“. Taip pagaliau sužinojome, kad bus jis, ir abu labai apsidžiaugėme.

Tarsi tokia nuojauta ir buvo – abu kažkaip įtarėme, kad bus berniukas. Dar kai pamatėme echoskopo nuotrauką, kai lėliukui buvo dvylika ar trylika savaičių, iš karto pasakėme – kažkaip į berną panašus. Tai dabar ir pasiteisino mūsų, kaip tėvelių, nuojauta“, – nusijuokė Violeta.

Ar porai buvo svarbu, kas gims? „Manau, kad šiuo atveju yra ne noras turėti konkrečiai berniuką ar mergaitę, bet labiau įsivaizdavimas – jeigu klausia apie vaiką, kas pirmas tau krenta į vaizduotę. Tai man kažkaip berniukas iš karto vaizduotėje ir buvo, gal čia vėl nuojauta kokia. O Augustinas visą laiką sakė, kad jam nesvarbu“, – mintimis dalijosi V.Paulionė.

„Svarbiausia, kad būtų sveikas“, – pridūrė būsimas tėtis.

Tiesa, Violeta juokdamasi išdavė, kad kol dar nežinojo vaikelio lyties, Augustinas šmaikštavo, jog jei gims mergaitė, bus sunkiau atsispirti jos užgaidoms: „Pasakė – jeigu bus mergaitė ir dar labai graži, tai atiduosiu piniginę iš karto. Sakė – manipuliuos manimi labai lengvai, ateis, akytėm paklapsės ir aš pasiduosiu. O dabar pajuokavo – na viskas, sužinojau, kad bičas, tai nebus taip lengva gyventi kaip merginai, jau reikės jį užauginti kaip tikrą vyrą.“

Asmeninio albumo nuotr./Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė
Asmeninio albumo nuotr./Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė

Nors šokėjai jau žino, kas gims, dėl vardo dar nėra apsisprendę. Augustinas atskleidė, kad prieš porą metų su Violeta diskutavę apie vaikus, sugalvojo vardą mergaitę, tačiau dabar, kai aišku, kad susilauks berniuko, dar teks pasukti galvą: „Norisi, kad vardas būtų unikalesnis, kad nebūtų iš tos serijos kaip Mantas ar Matas, o būtų kažkas retesnio.“

„Ir skaitėm, ir ieškojom, bet kol kas dar neįsivaizduojam – čia didelis galvos skausmas, su berniukų vardais mums sunku. Prieš tai, kai klausė, ar jau galvojam vardą, pasakiau, kad nėra ko galvoti, kai lyties nežinom. O dabar jau pradėsim, nesinori laukti, – svarstė V.Paulionė. – Bet daug tėvelių sako, kad tik vaikui gimus nusprendžia, kuo jis bus vardu. Arba sugalvoja, kad bus Andrius, o gimus jam supranta, kad tikrai ne, ir tada vėl galvok iš naujo. Variantų reikės turėti.“

Laukia padėjėjų eilė

Pasiteiravus, ar jau aktyviai ruošiasi tėvystei, pavyzdžiui, klausinėja patarimų ar perka berniukui daiktus, Augustinas nusijuokė, kad Violeta šiam ėmė ruoštis dar prieš planuojant vaiką: „Sakiau – kur tu skubi? Dar tiek laiko!“

„Aš tais dalykais domėjausi jau seniai. Mano praktiškai didžioji dalis pusseserių jau yra pagimdžiusios, tai tikrai visų išklausinėjau, kas, kaip, kur, kada, o dabar, kai aktualu, dar labiau norisi viską žinoti.

Tai aš ruošiuosi labai aktyviai, o Augis – ramiau. Bet ir jis prisijungia, ir man dėl to dar maloniau. Pavyzdžiui, neseniai sugalvojo, kad važiuosime jau į parduotuvę, nes reikia įrenginėti vaiko kambarį, tai man iškart šypsena akyse. Vis tiek pirmagimis, tai apima ypatingas jausmas. Man labai glosto širdį tokie Augio pasakymai“, – pasidžiaugė Violeta.

Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi
Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi

O paklausti, ar prieš naują gyvenimo etapą dažnai aplanko jaudulys, nežinomybės jausmas, šokėjai neslėpė, kad jųdviejų emocijos vis kinta.

„Vieną dieną mes labai džiaugiamės ir jaučiamės pasiruošę, galintys visus kalnus nuversti. Kitą – jaudinamės, kaip čia bus. Tada lygtais vėl nusiramini, bet kažkas papasakoja apie gimdymą ir aš jau supanikuoju, nors po to pagalvoju – gal visai fainas potyris. Bet kokiu atveju, galiausiai supranti, kad nėra kur dėtis, ir nors mes vaiko dar neturime rankose, jis jau yra, jo širdutė jau plaka, jis jau galvojau, jau yra žmogeliukas. Tai suksimės, nesvarbu, baisu ar nebaisu“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo V.Paulionė.

Tuo metu Augustinas šyptelėjo, kad su Violeta pasikliaus ir artimųjų pagalba: „Mama pastoviai klausinėja įvairių dalykų, tai sakau – na va, dabar vaikas yra, tai kaip klausinėji, taip pat reikės ir prižiūrėti vaiką. Tai, manau, pagalbos iš mamos tikrai turėsime.“

Pora įsitikinusi – padėsiančių auginti sūnų tikrai netrūks. Norą jau išreiškė ir šokėjų treniruojami mokiniai.

„Ten jau eilė susidariusi, kas kada vaiką prižiūrės. Tai mes ramūs, nes auklių turim per akis, visi pasiruošę. Aišku, sakau – pala, kol jis dar pilvely, tai jūs pirmi prižiūrėti, o po to pažiūrėsime, kaip bus. Bet manau, kad vaiko laukia linksmas gyvenimas šokių studijoje. Bus jam ten faina, draugų turės“, – viliasi V.Paulionė.

Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi
Asmeninio albumo nuotr./Violeta DaQueen, Auggi

Nėštumas šokiams – ne kliūtis

Violeta laukiasi jau dvidešimtą savaitę, tačiau darbai dar toli gražu nestoja. Ji su Augustinu ir toliau veda šokių treniruotes, ruošia auklėtinius varžyboms.

„Kol kas nėštumas yra labai dėkingas man ir mano profesijai. Pilnai vedu treniruotes, šoku, toliau aktyviai gyvenu. Nematau reikalo sustoti.

Kai pirmą kartą dėl nėštumo apsilankėme pas daktarę, ji pasakė frazę „Nėštumas – ne liga“. Tai labai pakeitė požiūrį. Taip, man reikia šiek tiek pasisaugoti, kažką daryti ramiau, atsargiau, bet galiu ir toliau judėti. Tad jeigu gerai jaučiuosi, taip ir darau – judu, sportuoju.

Žinoma, ateity klausysiu savo kūno, bet tikrai neplanuoti jau po mėnesio nustoti dirbti. Jeigu turėdama milžinišką pilvūzą aš vis tiek būsiu labai energinga ir norėsiu šokti, aš tikrai šoksiu ir kelsiu. Viena mano pažįstama vedė šokių pamokas iki aštunto nėštumo mėnesio pabaigos. Tai aš irgi taip noriu. Kelsiu į internetą, kaip šoku su dideliu pilvu“, – šypsodamasi patikino būsima mama.

Tokį žmonos požiūrį palaiko ir Augustinas: „Daktarė sakė, kad daug kas iš motinų daro klaidą, pradėdamos gyventi kaip porcelianinės lėkštės. O reikia kaip tik aktyviai gyventi toliau. Vaikas jaučia tą visą judėjimą ir po to gal net jį perims – ar tai liestų muziką, šokį, ar dar kažką.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką