2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Sostinės klubas „Opium“ 2015-uosius pradės olandišku „Detroit Swindle“ koziriu

Vieną savaitgalį atsipūtusi po žiemos švenčių sostinės klubo „Opium“ komanda skuba informuoti apie artimiausius diskotekinius planus. Kaip jau tapo įprasta, vėsųjį sausį klubas dirbs ramesniu režimu ir šokdins tik penktadieniais. Tiesa, mėnesio svečių sąrašas nenusileidžia sezono įkarščio planams.
„Detroit Swindle“
„Detroit Swindle“ / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 1 Muzika

Vos paskelbus apie sausio 9-ąją įvyksiantį ypač aktualaus projekto „Detroit Swindle“ vizitą klubo lankytojai užtvindė internetą nuoširdžiais komentarais: „Naujų metų startas – stiprus“, „svajonės pildosi lyg tyrą šventų Kalėdų rytmetį“, „net nuo kėdės nukritau, kai pamačiau, kas atvažiuoja“, ir taip toliau.

Akivaizdu, kad pakvietę lapkritį savo pristatymą klube surengusios vokiečių leidyklos „Dirt Crew“ atrastus olandus „Opium“ programos sudarytojai pataikė tiesiai į taikinį. Svečius pirmajame šių metų vakarėlyje pasitiks Saulty, Split Pulse ir Mr. Gooze.

VIDEO: Detroit Swindle - The Fat Rat

Spalį su ispanais „Kyodai“ debiutavusi „Tuborg“ inicijuota šokių serija „Open For More: Move“ sausio 16-ą ir vėl kvies patirti, išvysti, atrasti bei paragauti daugiau. Po poros metų su nauju albumu į klubą grįžtantis amerikietis Dave Aju pristatys eklektišką gyvos elektronikos programą, o jei kažkam to vienai nakčiai pasirodytų per mažai, išskirtinį techno pasirodymą čia surengs ir projektas „Golden Parazyth“. Planuojama, kad laiko užteks ir išskirtinėmis progomis iš naujųjų namų Briuselyje į Vilnių sugrįžtančio Vidžio bei iš Rusijos į Lietuvą persikrausčiusio Ponty Mython DJ setams.

Iš Nigerijos kilęs ir Vokietijos elektronikos scenoje suspindęs Ray Okpara – trečiasis šių metų „Opium“ užsienio svečias. Serijoje „Wormhole“ šį hipnotizuojančios muzikos atlikėją pasitiks ne tik Pupa ir Calli, bet ir į Lietuvos DJ garbės knygą įrašytas „Partyzanų“ narys Mantas T.

Net septynis didžėjus ir jų požiūrius į šokių muziką į antraisiais namais jiems tapusią klubo sceną sutalpins „The Sneekers“ ir Rembo tandemas, sausio 30-ąją užšifravęs kodiniu pavadinimu „Buitiniai herojai“. Šie herojai – tai jau minėti renginio iniciatoriai, taip pat – Markas, Thing, Andrius Alien, Kym Wild ir Vaiper.

Nors visą sausį „Opium“ bus šokama tik penktadieniais, išimtis bus padaryta paskutinę mėnesio dieną. Sausio 31-ąją, šeštadienį dvejus savo veiklos metus minės klampiausias ir mažiausiai įrodymų atmintyje paliekantis ciklas „Smala“. Šventinius erzulius kels jau kartą klube viešėjęs izraeliečių duetas „Red Axes“. Bičiulių labiausiai laukia „Smalos“ akcininkai Manfredas ir duetas „12 inčų po žeme“.

Puse lūpų jau galima užsiminti, kad vasarį „Opium“ aplankys tokie vardai, kaip vokietis Recondite ar italas Clap! Clap!. Pirmiausia klubo planai skelbiami „Facebook“, taip pat išsamiau apie renginius rašoma nemokamame laikraštyje „Opiumas liaudžiai“.

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką