Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 16, 22:25

Edukacinis spektaklis vaikus kvies į žaidimų pasaulį: muzikos autorius – D.Zvonkus

Naujas edukacinis spektaklis vaikams „Didžioji teleportacija“ skelbia apie gastroles Lietuvoje. Interaktyvus ir inovatyvus šou ikimokyklinio amžiaus vaikus į žaidimų pasaulį pakvies keturiuose didžiuosiuose šalies miestuose.
„Didžioji teleportacija“
„Didžioji teleportacija“ / Simono Lankučio nuotr.

2022-ųjų metų pradžioje bus surengti keturi „Didžiosios teleportacijos“ inovatyvūs šou: sausio 30 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje, vasario 13 d. Girstučio kultūros rūmuose Kaune, vasario 20 d. Šiaulių kultūros centre ir vasario 27 d. Klaipėdos koncertų salėje.

„Interaktyvus spektaklis „Didžioji teleportacija“ bus ne tik pramoga, bet ir edukacinė programa, per žaidimą mokanti vaikus tinkamai elgtis virtualioje aplinkoje. Mokysime nebendrauti su nepažįstamais, neatskleisti slaptažodžių, atpažinti ir stabdyti patyčias. Be to, jaunimui vis daugiau laiko praleidžiant prie ekranų, skatinsime nepamiršti fizinio aktyvumo, išmokysime daryti akių mankštą ir kitus sveikatingumo pratimus“, – teigia naują edukacinį spektaklį pristatanti kūrėjų komanda.

Organizatorių nuotr./„Didžioji teleportacija“
Organizatorių nuotr./„Didžioji teleportacija“

Edukacinį interaktyvų spektaklį vaikams „Didžioji teleportacija“ režisuoja žinomas kino režisierius ir pedagogas Mantas Verbiejus, režisavęs didelės sėkmės sulaukusius miuziklus ir roko operas „Paryžiaus katedra“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“, „Lituanica“, dokumentinius ir vaidybinius kino filmus, bei daugybę muzikinių vaizdo klipų.

Edukacinio šou „Didžioji teleportacija“ muzikos autorius yra kompozitorius, dainų autorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, dainininkas ir buvęs grupės „B'Avarija“ narys Deivydas Zvonkus.

Pagrindinius vaidmenis edukaciniame spektaklyje „Didžioji teleportacija“ atliks teatro ir kino aktoriai Paulius Valaskevičius, Sima Tarvydaitė ir Justas Vanagas.

Abejingų nepaliksiantis interaktyvus edukacinis spektaklis vaikams „Didžioji teleportacija“ pasakos istoriją apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O, kuris dienomis pardavinėja ledus, o naktimis kuria teleportacinį mechanizmą. Vieną dieną profesorius, kartu su jaunaisiais draugais Roka ir Roku, išmėgins naują išradimą ir mėgins teleportuotis į viduramžius.

Deja, supainiojus laidus, profesorius atsidurs ne praeities laikuose, o interneto žaidime. Ištikimi bendražygiai Roka ir Rokas, kartu su jaunaisiais spektaklio žiūrovais, leisis į nuotykių kupiną kelionę, kurios tikslas – išvaduoti antivirusinės programos bokšte įstrigusį profesorių H2O.

Inovatyvaus edukacinio šou „Didžioji teleportacija“ žiūrovai taip pat dalyvaus spektaklyje. Visi vaikai gaus stebuklingas jėgas suteikiančias šviečiančias LED apyrankes – žybsius, su kurių pagalba padės Rokai ir Rokui vykdyti specialias užduotis.

Jaunieji žiūrovai ne tik pramogaus, bet ir bus mokomi saugiai elgtis internete, užkirsti kelią patyčioms virtualioje erdvėje ir lavins fizinės mankštos įgūdžius. Vaikų lauks nuotaikingos dovanėlės, o po spektaklio jie galės nusifotografuoti su profesoriumi ir jo draugais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką