Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Sporto žinių vedėja Asta Žukaitė: „Svajoju tapti moterų ekipažo Dakaro ralyje nare“

„Dakaro ralis tapo tikru fenomenu Lietuvoje. Neįtikėtino grožio vaizdai, charizmatiškos asmenybės ir daugybė emocijų. Kaip sako dalyviai, Dakare per kelias savaites patiriama tiek emocijų, kiek sutilptų į kelerius metus. Prie to fenomeno prisideda ir tai, kad Dakare viskas tikra. Dalyviai kasdien vaikšto peilio ašmenimis ir verkia tikromis ašaromis“, – sako LNK ir BTV laidų „Dakaras 2021“ vedėja Asta Žukaitė.
Asta Žukaitė
Asta Žukaitė / LNK nuotr.

Pasak Astos, ji dirbo daugybėje skirtingų sporto čempionatų, bet Dakaras – išskirtinis. „Dirbti su Dakaru – didžiulis malonumas. Linkiu visiems žiūrovams mėgautis šiuo raliu, kuris vyksta tik kartą metuose ir tampa didele metų pradžios švente. Sekmadienį startuojantis Dakaras neabejotinai pats populiariausias 2021 metų pradžios renginys“, – pabrėžia Asta.

Į Saudo Arabiją, kurioje antrus metus iš eilės vyks Dakaro ralio maratonas, šiemet išvažiavo lenktyniauti net septyni lietuviški ekipažai ir kartu su jais pirmą kartą – LNK filmavimo komanda.

LNK nuotr./Asta Žukaitė
LNK nuotr./Asta Žukaitė

Šių metų Dakaro veidu tapusi LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė svajoja į ralį išvažiuoti kaip dalyvė. „Norėčiau, kad Lietuva turėtų moterų ekipažą ir moterų komandą – Saudo Arabija artėjančiame Dakare turės pirmąją savo istorijoje moterišką duetą automobilių įskaitoje. Norėčiau tapti tokios lietuviškos komandos dalimi“, – prisipažino Asta.

Dakaro ralio maratonas eteryje startavo sausio 2 dieną, specialios laidos „Dakaras 2021“ bus rodomos kasdien per BTV ir per LNK su Asta Žukaite.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką