Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

„Srovės“: kas kaltas dėl Žagarės tragedijos

Ar šventės Žagarėje galėjo būti linksmesnės? Ar medikai galėjo būti atidesni? Ar gydytojas, gruodžio 27-ąją apžiūrėjęs dvylikos metų mergaitę, turėjo atlikti kraujo tyrimus? Tokius klausimus antradienį 19.40 val. per LNK kels publicistinė laida „Srovės“.
Audrė Kudabienė
Audrė Kudabienė / LNK nuotr.

Gruodžio 30- ąją pačiame pasienyje  su Latvija esantis Žagarės miestelis buvo ypatingai tylus. Pagaliau pradėjo aiškėti atsakymai, kodėl gruodžio - 28 ąją mirė dvylikos metų  mergaitė, gyvenusi šiame miestelyje su mama, patėviu ir dar dviem  vyresnėmis seserimis.

Pirminiai pranešimai apie vaiko mirtį skambėjo itin  paslaptingai. Dėl skaudančios rankos dukrą mama rengėsi vežti  medikams, tačiau medikai jau niekuo nebegalėjo padėti. „Srovėse“  pamatysime pokalbį su mergaitės mama.

„Vos sugrįžusi iš Šiaulių morgo,  kur buvo tiriama vaiko mirties priežastis, mama nusprendė atskleisti  tai, ko, prasidėjus ikiteisminiam tyrimui dėl mirties aplinkybių, nenori  sakyti pareigūnai. Morge dirbantys  teismo medicinos  ekspertai  nuo mamos informacijos, dėl kokios priežasties mirė jos jauniausia  dukra, neslėpė“, - sakė laidos vedėja Audrė Kudabienė.

Kas po šios informacijos atsiduria taikinyje? Medikai?  Mama? Pasakojimas – „Srovėse“ antradienį 19.40 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką